Sada na čištění černých teček od Clinique

Krásný den, 

dneska si povíme něco o výrobku, na který mě nalákala Stáňa z blogu Na vlastní kůži, která o něm psala v lednu minulého roku. S černými tečky se potýkám snad celý život, takže mě to samozřejmě velmi zaujalo. Sadu značky Clinique jsem sehnala na eshopu elnino už v září.

Sehnala jsem zde sadu Blackhead Solutions, která obsahuje malou stříbrnou taštičku, peeling a speciální termoaktivní krém na čištění černých teček. A právě o tomto krému psala ta Stáňa:-) Součástí sady je i speciální nástavec, který používáte na masírování dané oblasti.

Termoaktivní krém na čištění černých teček

Krém je v opravdu malinkaté tubě, takže vám vystačí jen na několik použití. Důležité je, jak ho máme správně používat. Nanáší se na suchou pleť, poté se to musí navlhčit a nějakou dobu masírujete pomocí nástavce. Pleť je viditelně čistší, a pokud ještě budete dál likvidovat černé tečky mechanicky, jde to mnohem snáze a ještě budete překvapení, kolik jste toho vyčistili. Opravdu jsem mile překvapená tím, že to tak dobře funguje.

Peeling

Větší tuba ze sady obsahovala klasický peeling. Byl tak středně hrubý, takže podle mě ideální na pokožku obličeje. Je znát, že je z řady na čištění pleti, protože voní jako pleťové přípravky proti akné, co jsem používala v pubertě:-) Jako peeling je plně funkční a není žádným překvapením, že trochu vysušuje (to je tím, že je na pupínky a mastnou pleť). Já se stejně po čištění pleti vždy mažu krémem, takže to zase tolik neřeším.

Celkově jsem se sadou spokojená. Peeling jsem už dodělala a vy se o něm dočtete ve spotřebovánu za únor. Krém na černé tečky už dodělávám, ale určitě si zase brzy pořídím další balení, protože to funguje. Trápí vás také černé tečky? Jak s nimi bojujete? Znáte tyto produkty? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *