Sephora haul

Krásný den,

v březnu jsem využila zajímavé slevy v jarním výprodeji na eshopu Sephory a udělala jsem si radost, když už jsem si pořídila toho covida:-D Zaměřila jsem se hlavně na péči, ale samozřejmě se vloudila i nějaká dekorativka. Byla bych si toho vzala více, ale zase to neposílali poštou…

Ještě z vánoční kolekce jsem sehnala masky Cozy na ruce a chodidla od značky Sephora. Jedna stála krásných 49 Kč, což je podle mě velmi slušná cena. Mám ráda tento typ masek, na relaxaci je to naprosto ideální. Maska na ruce obsahuje výtažky z manga, ta na chodidla je zase s kokosem.

Už delší dobu mě láká značka Fresh, a proto jsem neodolala jejich setu, kde se nachází Soy Face Cleanser, Rose Deep Hydration Face Cream a Rose Face Mask. Tato řada by měla obsahovat výtažky z damašské růže, což je moje oblíbená ingredience, a vyšla mě na 479 Kč.

Další značkou, po které už nějakou dobu pokukuji, je Ole Henriksen. Váhala jsem hned nad několika sety, ale nakonec jsem si vybrala líbivou pikslu, kde se nachází Banana Bright Eye Cream a Glow OH Dark Spot Toner, který se zaměřuje na redukci pigmentových skvrn. Tato sada stála 269 Kč.

Fenty Beauty už jsem doma několikrát zkoušela, nyní jsem se zaměřila na Fenty Skin, která se, jak je vidět už z názvu, zaměřuje na pleťovou péči. V balíčku Start´r Set (579 Kč) najdete čistič Total Cleans´r, tonikum Fat Water a hydratační krém Hydra Vizor.

Z dekorativní kosmetiky mě nejvíce zaujal makeup Reboot od značky Make up for ever, který mám ve světlém odstínu R208. Tato značka je velmi chválená, právě jejich makeupy jsou vyhlášené. I v akci mě vyšel na 579 Kč, což tedy není málo.

Jako dárek jsem si mohla vybrat dva vzorečky. První volba padla na makeupy Lock-it od KVD a druhým kusem je kondicionér na vlasy od značky Sisley. Na jejich péči jsem moc zvědavá, ještě jsem od nich nic nezkoušela.

Celkem jsem za tuto objednávku dala 2004 Kč, opět jsem použila portál plné peněženky, takže se mi ještě nějaké korunky vrátí. A jak jste na tom vy využili jste nějaké jarní slevové akce? Znáte některou z výše uvedených značek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Sephora haul

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, tak to se těším na recenze především těch skincare produktů, já mám teď též nějaké nové a chystám na ně časem recenze. Měla jsem vzoreček Sisley šamponu a byl super, akorát ta cena plného balení, to bych za to nezaplatila ani kdyby jsme si doma pětistovkama vytíraly zadek 😀 1800 Kč za šampon to ani kdyby byl ze zlata.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   na značku Sisley jsem taky četla hodně chvály, tak jsem zvědavá. Jsem hodně zvědavá na tu skincare, myslím, že na ni brzy dojde:-)

 2. Lucie

  Ahoj, zkušenosti nemám žádné, ale nákup se mi celkově moc líbí a rozhodně se budu časem těšit na recenze, co by jsi nám doporučovala vyzkoušet.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   určitě budou recenze, myslím, že se k těm věcem brzy dostanu, zase mi nějak ubývají zásoby péče.

 3. Stáňa

  Já jsem snad nikdy v Sephoře nic nekupovala :). Zaujaly mne ty masky na ruce a na nohy, cena mi přijde super. A ty by se mi docela hodily, už jsem žádnou dlouho neměla.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem tam dřív taky nenakupovala. Říkám si, že jsem si ty masky za tu cenu měla koupit vícekrát, ta cena je fakt skvělá. Taky musím trochu zamaskovat, cítím, že to moje pokožka potřebuje.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já bych si taky měla dát nějakou stopku, pořád mám doma ještě nějaké zásoby. I když už to není tak velkolepé jako před nějakou dobou:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *