Šampon a kondicionér Dream Long – recenze

Krásný den, 

dneska tu mám ještě jeden takový restík na dvojici produktů od značky Loreal Elseve. Jedná se o jejich novinku Dream Long, která je logicky určena na dlouhé vlasy. Já jsem dostala šampon a kondicionér od kamarádky jako dárek, ale vy ji běžně seženete v drogériích nebo v nějakých větších supermarketech.

Šampon má klasickou gelovou konzistenci, je mléčně bílý a z lahvičky šel dobře vydolovat. Vlasy umyl úplně normálně, je to obyčejný šampon. Nějaké větší výživy jsem si nevšimla. Celkem intenzivně sladce voní. Sama si ho určitě nekoupím, znám lepší kousky.

 

Kondicionér má lahvičku, která stojí na víčku, aby stékal. Přesto jsem měla na konci velký problém vše vypotřebovat a v lahvi stejně nakonec ještě trocha produktu zbyla. Konzistence je hutnější, více krémová. Vlasy se mi dobře rozčesávaly. Opět je zde intenzivní parfemace, která na vlasech celkem dlouho vydržela. Mně ta vůně bohužel vadila, dělalo se mi z ní špatně, takže pro mě je to nakonec minus…

Celkově mi oba produkty přijdou docela průměrné. Kondicionér je rozhodně lepší, protože vlasy se mi dobře rozčesávaly, ale vadilo mi balení a parfemace. Zaregistrovaly jste tuto dvojici produktů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Šampon a kondicionér Dream Long – recenze

    1. ciculka Post author

      Ahojky,
      mě ta vůně nějak dráždí, stejně jako mi vadí třeba Aussie. Ale musím uznat, že ten kondicioér nebyl marný, dobře se mi rozčesávaly vlasy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *