Deník jídla 22

Krásný den, 

po delší době tu je zase deník jídla. Mám ho tu připravený už delší dobu, ale jsou tam běžná jídla a potraviny, které snadno seženete:-) Zase je to záznam jedné neděle, kdy jsem byla doma:-)

snídaně

Je to vážně už nuda, ale opět je to müsli s jahodami a bílou čokoládou. Kupuji ho v Lidlu, krabice stojí cca 40 Kč a je opravdu dobré. Doma mi došly všechny bílé jogurty, takže jsem tam přidala jahodovou activii. Dříve jsem tyto jogurty milovala, pak jsem si je úplně přestala kupovat, ale v poslední době si užívám hlavně ty jejich klasické bílé. chutnají mi samotné, jsou moc dobré.

svačina

Dopoledne jsem hodně fotila věci na blog, a tak jsem si na posilnění dala smoothie, koupené v Lidlu. obsahuje banány a jahody a je luxusní. Bohužel je luxusní i jeho cena, tak si ho moc často nedopřávám.

oběd

Oběd byl výtečný a v poslední době jeden z mých nejoblíbenějších. Uvařila jsem rýži. Mamka pro sebe a tátu dělala kuřecí maso na čínský způsob. Mně vždy dá část masa stranou, já tu zeleninovou směs nemám ráda. Takže jsem měla kuřecí kousky v takové asijské marinádě rýži a vše jsem posypala goudou. K pití jsem si dala sklenici vychlazené coly. Doufám, že jste si všimli, že jsem taky konečně obědvala jednou u normálního stolu a ne v sedě na gauči:-)

svačina

Odpoledne jsem psala články a dělala přípravy do školy. K tomu jsem si vzala sýrové provázky. Byly uzené a moc dobré. Dlouho jsem je neměla, a když jsem je viděla v obchodě, nějak jsem neodolala:-)

večeře

Večeře byla taková zbytková. Koupila jsem si můj nejoblíbenější kovářův chléb v Kauflandu (nemá kmín). Natřela jsem na něj paštiku Májku. Přidala jsem kyselé okurky a zbytek uzeného sýry, který jsem si nakrájela na kousky. Sice to byla taková obyčejná večeře, ale moc mi chutnala, úplně se mi teď sbíhají sliny:-)

Všimla jsem si, že jsem tady deska ukázala docela dost sýrů, mám je prostě ráda. Zajímalo by mě, jaký je Váš nejoblíbenější sýr:-) Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

6 thoughts on “Deník jídla 22

 1. Stáňa

  To smoothie z Lidlu jsem měla taky, jen v jiné kombinaci – je dobré, cena pravda míň ;-).
  Pokud jde o sýry, tak já mám ráda skoro všechny – kdybych měla vybrat nějaké favority, tak by mezi nimi byl nějaký plisňový, starší čedar a nechyběl by kozí 🙂

  1. ciculka Post author

   Já jsem taky hodně sýrová a nejvíc v poslední době miluji goudu. Táta ji hodně vozí z Holandska nebo Německa, když je tam na nějaké konferenci.

  1. ciculka Post author

   Ahojky, ale ta lahvička je taky pěkně malá, takže zase moc levné to není:-) Každopádně mi dost chutná, to je hlavní:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *