Dekorativní kosmetika Clarins

Krásný den, 

jelikož jsem si předplatila časopis Joy na celý rok, mohla jsem si k předplatnému vybrat i nějaký dárek. Docela dlouho jsem váhala mezi dekorativní kosmetikou Clarins a sadou pleťové péče Sephora. Nakonec vyhrála dekorativka, zlákala mě značka Clarins.

Dostala jsem sadu lesku na rty a očního stínu. Barvy jsem si nemohla vybrat, ale znala jsem je dopředu, takže jsem si mohla promyslet, jestli ty barvy jsou pro mě. Usoudila jsem, že se mi barvy líbí, a tak je sada moje:-)

Lesk na rty Instant Light Natural Lip Perfector, odstín č. 11 Orange Shimmer

Lesk na rty má tubičkové balení s houbičkovým aplikátorem. To není zrovna můj oblíbený způsob nanášení lesků na rty, ale rozhodla jsem se s tím nějak smířit. Ačkoliv to na první pohled může vypadat jako velmi řvavá oranžová, na rtech působí velmi přirozeně. Barva je o něco světlejší než moje rty, takže je více vrstev zesvětluje a to mi podle mě moc nesluší. Konzistence je příjemná, lehká a na rtech nějak zbytečně nelepí. Parfemace je příjemná. Výdrž je normální, je to prostě obyčejný lesk:-)

Oční stíny Cream to Powder Iredescent Eyeshadow Long Lasting, odstín č. 06 Silver Green

Jestli jste všímaví, tak na krabičce je napsaný jiný odstín (č.07 Silver Prune), ale naštěstí jsem dostala avizovaný č. 06 Silver Green. Jedná se o krémové stíny, které se na oku mění na pudrové. Moc se mi líbí balení – kalíšek je totiž skleněný, víčko kovové s malým logem C jako Clarins. Víčko je klasicky šroubovací a dobře se s ním manipuluje. Barva je opravdu krásná – lehce zastřená zelená se stříbrným třpytem. Jsem z ní nadšená, vypadá krásně i samostatně na víčko, nemusím k ní dávat jiné odstíny. Pro aplikaci je podle mě nejlepší používat prsty, ale pracovala jsem i se štětcem a bylo to bez problémů.

Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost vyzkoušet dekorativní kosmetiku této značky, protože sama bych si to asi jen tak nekoupila. Drahou dekorativní kosmetiku úplně nevyhledávám, obzvlášť třeba u produktů na rty, u kterých si myslím, že v drogérii seženu adekvátní náhradu za zlomek ceny.

Lesk na rty je příjemný, nakonec docela dobře zvládám i tu houbičku. Asi bych si sama vybrala jinou barvu, ale v pohodě ho vypotřebuji. Oční stíny jsou ale jiná záležitost. Barva je opravdu krásná a myslím si, že mým tmavě hnědým očím opravdu sluší. Vyhovují mi všechny vlastnosti, takže se stíny jsem opravdu velmi spokojená:-)

Znáte značku Clarins? Kupujete si dražší dekorativní kosmetiku, nebo vám stačí drogérie? A jak se vám líbí barva stínů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Dekorativní kosmetika Clarins

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      já taky běžně pracuji s tím, co je dostupné v drogériích nebo na eshopech (ale za drogérkové ceny). Přijde mi, že nemůže být tak velký rozdíl u rtěnky za stovku a za tisíc korun. ty stíny jsou fakt pěkné, nosím je moc ráda. Přiznám se ale bez mučení, že sama bych si to nekupila, tady jsem to vlastně vyzkoušela jen díky předplatnému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *