Líčení na tablo

Krásný den, 

na zelený čtvrtek jsem se vypravila do fotoateliéru, abych se nechala vyfotit na tablo. Ta moje zlatíčka tam byla už minulý týden, ale to jsem musela být ještě v práci, a tak jsem si domluvila individuální termín. Fotograf se jmenuje Martin Menšík, je velmi sympatický a focení probíhalo profesionálně a velmi rychle.

DSC_2693

odkaz na jeho stránky: https://www.martinmensik.com/

Na focení jsem se líčila sama, česala mě kamarádka u mě doma. Ani jedna nejsme profesionál, ale baví nás to:-)

DSC_2691 - kopie - kopie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celou pleť jsem sjednotila bází Anew Vitale od Avonu, na kterou jsem poté nanášela štětcem PLH makeup Perfect Match v tom nejsvětlejším odstínu. Kruhy pod očima jsem zakryla Catrice Camouflage korektorem a vše jsem zapudrovala kompaktním pudrem od Avonu v odstínu Fair (ten nejsvětlejší). Na konturování moc nejsem, a tak jsem použila jen tvářenku Perfect Peach z Avonu, kterou jsem nanášela štětcem od Yves Rocher.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

báze, makeup, korektor, pudr a tvářenka

báze, makeup, korektor, pudr a tvářenka

Na oči jsem jako bázi použila slavnou jumbo tužku NYX v odstínu Milk. Oko jsem vystínovala stíny z mojí nové paletky od Sephory (pro mě nová, ale kupovaná z druhé ruky). Linky jsem nakreslila hnědé, Trend it up. Na řasy jsem použila řasenku Devil Lash od Dermacolu. Je to tak novinka a jsem s ní moc spokojená. Na všechny stíny jsem používala štětce PLH, které mám moc ráda.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

pigmentace paletky

pigmentace paletky

DSC_2691 - kopieObočí jsem zvýraznila pomocí setu z Avonu a štětečkem z nějakého časopisu. Rty jsem vykreslila novým leskem z Avonu – Cherry Splash.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

stín na obočí a lesk na rty

stín na obočí a lesk na rty

DSC_2691

VÝSLEDNÝ LOOK

DSC_2688 - kopie

S výsledkem jsem spokojená. Pan fotograf mi poslal osm fotek, samozřejmě jsem měla problém si vybrat. Mamka a kamarádka mi doporučovaly něco jiného, ale já i moje žákyně jsme se shodly na té poslední:-) Jak vypadalo Vaše focení na tablo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Líčení na tablo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *