Pudr a tvářenky od Huda Beauty – recenze

Krásný den,

díky různým adventním kalendářům se mi do rukou dostaly dva kousky od značky Huda Beauty. Huda je hodně slavná značka, řekla bych, že nejznámější jsou asi jejich paletky očních stínů. Ty já doma úplně nemám, ale to nevadí.

Sypký pudr Banana Bread

Tento sypký pudr má velmi specifické balení, kde je pevně zabudovaná labutěnka. Chvilku mi trvalo, než jsem přišla na to, jak to funguje. Ta labutěnka je moc příjemná, ale hodně malá, což mi vadí, když ráno spěchám. Většinou si tedy pudr odsypu o víčka od jiného pudru a aplikuji ho štětcem. Odstín Banana Bread je moc fajn, je světlý, mohu ho mít i na oční okolí. Nedělá fleky, má slušnou výdrž a nezdůrazňuje různé nedokonalosti. Celkově jsem s ním hodně spokojená a jsem už téměř na jeho dně.

Tvářenka Glowish, odstín č. 02 Caring Coral

Tvářenka má takové zvláštní balení, které se mi úplně nelíbí, nepůsobí moc elegantně. Je celé z plastu, je celkem bytelné a dá se s ním dobře cestovat. Uvnitř je zrcátko zalepené folií. I když na první pohled vypadá tvářenka hodně sytě a výrazně, reálně je to velmi nositelná korálová barva, kterou používám na denní líčení. Obzvlášť na jaro se podle mě hodně hodí. Má dobrou výdrž, i když ji používám v poslední době každý den, tak na ní to není vůbec vidět, prostě neubývá…

Oba kousky mám moc ráda a používám je poslední týdny každý den. Pudr mi už tedy téměř zmizel, tvářenka je očividně nekonečná. Docela ráda bych zkusila nějakou jejich paletku, ale přijdou mi všechny hodně teplé. Máte zkušenost s touto značkou? Co by se vám od ní líbilo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Pudr a tvářenky od Huda Beauty – recenze

 1. Helena

  Hani, sama zkušenost nemám, ale když vidím to logy, myslím, že jsem ho zahlédla v kosmetické taštičce naší Terky…Měj hezkou sobotu, Helena

 2. Lucie

  Ahoj, ta tvářenka vypadá moc pěkně, ale mám doma x dalších tvářenek, ne tedy od Hudy, ale klasika Essence, Catrice..takže asi to není zase záležitost, kterou bych nějak musela mít.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   pudr byl snad jeden z úplně prvních produktů z dekorativní kosmetiky, co jsem si na konci základky pořizovala. Ke tvářence jsem si našla cestu spíše až na vysoké.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, zkušenost nemám, ale tím, že teplé stíny miluju se mi moc líbí ty jejich devítistínové paletky, myslím že zrovna ta Medium. Já se snažím teď dekorativku moc nekupovat dokud nespotřebuju produkt stejného typu, co už mám doma. Už jsem spotřebovala makeup a pudr, ale to už mám teď oboje doplněné 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *