Glanc box: jaro 2024

Krásný den,

trochu se zpožděním vám přináším ukázku jarního glanc boxu. Nějak mi nepřišel kód pro spolupráci, takže jsem si box kupovala sama za plnou cenu. Asi proto mě netlačí termín vydání tohoto článku:-) Glanc box obsahuje směsici drogérie do domácnosti a kosmetiky.

co box obsahuje:

 • absorpční sáčky proti vlhkosti, Stop vlhkosti
 • Magic CBD rtěnka, Dermacol
 • sprchový gel s aloe vera, Oriflame
 • aviváž L´Ingenue, Lenor
 • aviváž Pink Blossom, Lenor
 • vanilková vůně Vanilla Touch, La Rive
 • čistící prostředek na rez a vodní kámen, Pulirapid
 • vzorek krémového gelu a pěny Le Maioliche, Adriatico
 • bezoplachová péče na vlasy Bond Reapir, Loreal Elseve
 • čtyřvrstvé kapesníčky, Velvet Excellence

Jako první tu mám hned dvě aviváže od značky Lenor. Lenor je značka, kterou si sama kupuji pravidelně, takže já jsem s nimi spokojená. Jsem zvyklá sice na jiné varianty, ale to nevadí. Aspoň vyzkouším něco nového:-)

Z dalších praktických kousků jsou tu čtyřvrstvé kapesníky. Doma mi zrovna jedny došly, tak už je mám načaté na gauči. Jsou opravdu pevné, takže jsem spokojená. Sáčky proti vlhkosti se nám hodí na chatu, tam to pořád řešíme… Posledním kouskem je čistič na rez a vodní kámen a to se podle mě vždy hodí.

Co se týče kosmetiky, největší radost mám ze sprchového gelu, protože mi doma nějak došly zásoby. Ten z Oriflame je už v koupelně:-D vanilkovou vůni si schovám jako dárek pro kolegyni, ona miluje vanilkové vůně. Vzorek gelu se mi bude hodit na cesty, v dubnu jedu ještě jednou na jih Čech. Ty zabarvovací rtěnky nemám úplně ráda, tak si to ještě promyslím, jestli si ji nechám. Věci na vlasy se mi vždy hodí, i když bych byla raději za šampon.

Celkově jsem ale s boxem spokojená. Uvnitř byl ještě časopis, ale ten jsem dala kolegyni Ivance. jsem spokojená s drogérií do domácnosti, hlavě že tu není něco do myčky, to bych nechtěla. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Glanc box: jaro 2024

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, tentokrát je to hezky vyvážené. Asi bych nebyla úplně odvařená, ale neměla bych problém to spotřebovat nebo využít pro někoho jako dárek. Zabarvovací rtěnky mě taky vůbec neberou. Nejvíc se mi líbí aviváže, sprcháč a leave in sérum. Jsem zvědavá na tvé dojmy 🙂

 2. Lucie

  Ahoj, mě se obsah líbí, poměr kosmetiky a drogerie je v pohodě a i produktová skladba velmi využitelná, nechala bych si úplně všechno:-)

 3. Stáňa

  Hani, já byla celkem spokojená. jen aviváže já používám málo, takže mám doma momentálně nadměrné zásoby (ještě jsem nespotřebovala tu z nějakého minulého boxu :D). Já bych zas klidně uvítala tablety do myčky – ty mi doma dochází :D.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *