Plátýnkové masky Snail mask od Skin79 – recenze

Krásný den,

v srpnu jsem na eshopu notino.cz sehnala za sympatických 27 Kč několik plátýnkových masek od korejské značky Skin79. Dneska bychom se společně podívali na zoubek dvěma maskám, které by měly obsahovat šnečí sliz. Mám zde variantu The Waterful a The Honeyful.

The Waterful Snail Mask

Tato plátýnková maska je určená pro citlivou pleť, kterou by měla vyhladit, zjemnit a hydratovat. jak již název naznačuje, maska obsahuje vodu z ledovce, jejíž minerály by měly pleť rozjasnit. Nezaznamenala jsem nějakou parfemaci. Plátýnko je krásně jemné, příjemné, dobře napuštěné. Na pleti je maska velmi příjemná, zklidňující a chladivá. Souhlasím s tím, že působí zjemňujícím dojmem. Po sundání mi pleť asi pět minut docela lepila, ale pak se to vše zklidnilo. I když se mi na dotek pleť líbila, měla jsem pocit, že bych se měla ještě pořádně namazat.

The Honeyful Snail Mask

Druhá maska je vhodná pro všechny typy pleti. Měla by podpořit elasticitu pleti, zároveň je určená pro výživu. Měla by pomáhat unavené pokožce, především medová složka je určená pro doplnění energie. Opět je maska bez parfemace, plátýnko je stejně příjemné a hebké jako u předchozí masky. Po sundání je pleť krásně hladká, jemná, vůbec nelepí, celkově působí i rozjasněně. Ještě bych tedy doplnila, že na masce jsou etikety jen v angličtině a korejštině.

Obě masky byly moc příjemné, ale ta druhá je lepší, protože po ní pleť nelepila vůbec a celkově na mě působila jako více vyživující. Znáte značku Skin79? Vyhovuje vám korejská kosmetika? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Snail mask od Skin79 – recenze

  1. Sabina

    Ahoj Haničko, s korejskou kosmetikou mám zatím zkušenosti pouze dvě a bohužel obě dvě špatné. Mizon masky mě pálí na pleti a Holika Holika Good Cera mi příšerně ucpávalo póry.

  2. Lucie

    Ahoj, korejská kosmetika m v mnoha ohledech vyhovuje, někdy i víc než naše. Holika Holika, Missha-tyhle dvě značky mám ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *