Knižní přírůstky: srpen 2022

Krásný den,

srpen byl extra obsáhlý na nové knihy a všechny jsem je dostala jako dárek nebo v rámci spolupráce, což je samozřejmě skvělé:-) Mám tu velký mix žánrů, myslím, že si každý najde něco svého:-)

spolupráce s Gradou

Spolupráce s Gradou je moje nejmilejší, to je vám ale asi jasné:-) T. L. Swan vydala třetí díl své série, který se jmenuje Bez zábran. Ty první dva jsem si kupovala sama, tento jsem dostala. Kelly Bowenová napsala román Byt nad Seinou, kde jsou zase dvě dějové linie. Jako poslední tu mám Šumavskou kuchařku od Radka Pálky.

od Terky

Terka mi už k narozeninám nadělila autorku Lilly Lucas a její kniha Nové začátky se mi moc líbila. Terka nelenila a k svátku jsem dostala Nové sliby, což je příběh vedlejších postav z prvního dílu, Willa a Izzie.

od Eri

V balíčku od úžasné Eriky mi přišla kuchařka Naše kuchařka, která spojuje od blogerky Kateřiny Kuranové. Já autorku vůbec neznám, ale kuchařka vypadá dobře a já ráda zkouším nové recepty. Díky moc!

od Ivanky

Kolegyně Ivanka mi nadělila hned tři knížky a řekla bych, že se bude jednat o nějaké thrillery. Z nakladatelství Moba tu mám Simonino tajemství od Jany Benkové. Pamela Hartshorne napsala Prokletou minulost. Život bez tebe od Katie Marshové bude možná spíše nějaký společenský román, uvidíme:-)

od našich k svátku

Nově jsem objevila americkou autorku Alessandru Torre a její první román mě hodně bavil, a proto jsem si objednala další knihy – Tajemství Hollywoodu, Ghostwriter a Smlouva na lásku. Mezi nedávno objevené autorky patří i Mariana Zapata a romance Rytmus, já a Malychin přináší prostředí koncertního turné dvou populárních hudebních skupin.

Překvapivě mi naši vybrali knihu od značce Maybelline od Sharrie Williams a Bettie Youngs. Kniha vypadá hodně zajímavě, už se na ni těším. Něco praktického představuje Psaní velkých písmen v češtině od Ivany Svobodové a kolektivu.

Minule jsem vám úplně zapomněla ukázat novinku od J. T. Geissinger Toužím po tobě, takže to musím napravit nyní:-) Také jsem zjistila, že mi unikly dva díly ze série od L. J. Shen, takže jsem si samozřejmě musela Zlomeného rytíře a Rozmazlenou princeznu ihned koupit. Obě knihy jsem už četla a dost jsem je obrečela…

Nový thriller vyšel i Noře Roberts, což je moje oblíbená autorka. Stejná jako ona má celkem zajímavou anotaci, tak uvidíme. Tiché vody jsou od Britanny C. Cherry a měl by to být další díl ze série Elements. Zatím jsem přečetla jen první díl, tak uvidíme, jaké budou ty další.

Poslední dvě knihy představují romány od osvědčených autorek. Nikki Sloane se zaměřuje na erotické romance a Tři drobné chybičky jsou třetím dílem jedné série. Jennifer Probst naopak píše vtipné romance, ale Italské léto je, aspoň podle anotace, spíše generačním příběhem tří žen z jedné rodiny.

Jak sami vidíte, všichni byli velmi štědří, co se týče nových knih. Něco jsem už stihla přečíst, zbytek na mě čeká. Samozřejmě vám o všech knihách povím více v dalších článcích:-) Co vás zaujalo nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Knižní přírůstky: srpen 2022

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   teď čtu jednu knihu, co se odehrává v Bulharsku (asi to bude nějaký thriller/ detektivka) a pak se vrhnu na Stejná jako ona. Jsem zědavá, jaké to bude.

 1. Lucie

  Ahoj, znám jen knihy od L.J.Shen, jinak to jsou pro mě všechno neznámá díla, nicméně moc ráda se nechám na něco nalákat, blíží se podzimní a zimní dlouhé večery a bude se hodně číst:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   určitě vyzkoušej. L. J. Shen mám ráda a ta série o mladé generaci je mnohem lepší, jsem z ní nadšená.

 2. WantbefitM

  A já, která jsem ráda, když si za měsíc koupím jednu novou knížku… 😀 😀 Kačka je známá spíš pod účtem Smoothcooking. Dokonce se mi podařilo na ni narazit a udělala jsem s ní fotku! 🙂

  WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *