Plátýnkové masky Revolution Skincare – recenze

Krásný den,

u nás v Tetě jsem potkala hned několik mase ve slevě a tomu jsem samozřejmě nemohla odolat. Mezi nimi byla i značka Revolution Skincare, od které jsem toho ještě moc neměla. Vybrala jsem si tři plátýnkové masky ve variantách Acai Berry, Charcoal a Kombucha.

Plátýnková maska Acai Berry

Jako první jsem otestovala masku Acai Berry, která je určená především pro problematickou pleť. Tu já přímo nemám, ale v poslední době mě zase nějak trápí pupínky. Maska obsahuje výtažky z acai berry, což je tzv. super ovoce a má antioxidační a zklidňující účinky. Kromě jiného maska obsahuje i kyselinu hyaluronovou. Plátýnko je celkem pevné, ale dostatečně napuštěné. Po sundání byla pleť fakt moc pěkná, na dotek hebká a sametová, dostatečně vyživená. Tato maska se fakt povedla.

Plátýnková maska Charcoal

Maska s výtažky z černého uhlí je vhodná na čištění pleti. Uhlí odstraňuje přebytečný maz a mělo by pozitivně působit i na černé tečky a ucpané póry. Maska má stejné plátýnko jako ta předchozí a je dobře napuštěná. Na pleti je příjemná, dobře drží a má hezkou svěží vůni. Po sundání je pleť hezky hladká a jemná a je znát, že je taková odmaštěná. Myslím si, že pro mastnější pleť to bude fakt skvělé.

Plátýnková maska Kombucha

Tato plátýnková maska je také určená pro kombinovanou pleť. Kombucha je extrakt z fermentovaného čaje a měla by pomáhat s hydratací, rozjasněním a celkově by měla vyrovnávat stav pleti. Maska má lehkou svěží vůni, plátýnko je zde stejné a je hodně napuštěné, ale nikde mi nic neteklo. Na pleti byla maska moc příjemná, po sundání byla pleť fakt vyhlazená, hebká a vyživená.

Všechny tři masky od značky Revolution Skincare se povedly a jsem moc ráda, že jsem většinu sehnala za tu dobrou cenu. Jestli je potkáte v drogérii, jděte do nich, stojí za to. Zkoušeli jste už něco od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

4 thoughts on “Plátýnkové masky Revolution Skincare – recenze

  1. Stáňa

    Hani, tyhle masky jsem nezaregistrovala – ono já do Tety vůbec nechodím. Řekla bych, že teď se vyrojilo docela dost „maskovacích“ novinek – napříč všemi řetězci.
    Hezký den

  2. Lucie

    Ahoj, do tety chodím ze všech drogerií nejméně, ale pro tyhle masky bych si tam skočila speciálně, opravdu jsi mě nalákala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *