Plátýnkové masky Přátelé od Revolutionu – recenze

Krásný den,

jestli čtete blog pravidelně, tak jste asi zaznamenali, že jsem v Tetě koupila v akci plátýnkové masky od značky Revolution. Měli téměř kompletní kolekci speciální limitované edice Přátelé, nesehnala jsem jen Rosse. Masky stály buď 19,90 v akci nebo klasicky 49 Kč.

Plátýnková maska Monica

Tato maska obsahuje niacinamid a já jsem si ji vybrala v době, kdy mě zase zlobila pleť. Maska by měla stahovat rozšířené póry, to má na starosti právě ten niacinamid. Kromě toho obsahuje i rostlinné výtažky, které b měly pleť chránit před volnými radikály. Dále je ve složení kyselina askorbová, což je vlastně vitamin C, jenž pomáhá s rozjasněním pleti. Masa má poměrně pevné plátýnko, které dobře drží a je dostatečně napuštěné. Má veselý potisk v podobě zrcadel, která najdete i na samotném obalu masky. Maska je bez parfemace, nedráždí a na pleti je příjemná. Po sundání byla pleť hezky hydratovaná, neulepená a celkově jsem s ní byla spokojená.

Plátýnková maska Rachel

Tato maska je zaměřená na intenzivní hydrataci, se kterou má pomáhat především kyselina hyaluronová. Ve složení bychom dále našli výtažky z pukléřky islandské, jež má protizánětlivé účinky. I zde jsou rostlinné extrakty. Maska má stejně kvalitní plátýnko s potiskem loga Central Perku. Maska je hodně příjemná, nedráždivá, skvěle se s í relaxovalo a po sundání byla pleť moc pěkně vyživená a hydratovaná.

Plátýnková maska Phoebe

Maska se jménem Phoebe je zaměřena na rozjasnění pleti. Obsahuje vitamin C a výtažky z ananasu a papáji. Právě tyto extrakty by měly pleť projasňovat a zjemňovat. I zde je potištěné plátýnko, které dobře drží. Maska lehce voněla, na pleti byla velmi příjemná a po sundání nelepila.

Plátýnková maska Chandler

S jménem Chandler se pojí čistící plátýnková maska s obsahem růžového jílu. Zde jsem měla velké obavy z toho, jak maska bude vypadat, ale je to klasická napuštěná plátýnková maska, stejná jako ty přechozí. Za to jsem ráda, někdy jsou ty jílové masky napuštěné takovou jílovou pastou a to mi vůbec nesedí. Maska by měla být detoxikační, obsahuje růžový jíl, který by měl být na to čištění a detoxikaci. Aby pleť nebyla vysušená, najdeme ve složení ještě výtažek z lotosu. Ten pomáhá i se sjednocením tónu pleti. Maska byla příjemná, na pleti nedráždila a po sundání jsem nebyla ulepená, což rozhodně kvituji.

Plátýnková maska Joey

Poslední maska je určená na čištění pleti. Obsahuje kyselinu salicylovou, což je účinná látka pro boj s akné a nedokonalostmi pleti. Dále ve složení najdeme i výtažky z šruchy zelené, která má antibakteriální, antimikrobiální a protizánětlivé účinky. K tomu všemu tam jsou i výtažky z pomeranče. Maska i celkem příjemně voní, na pleti byla skvělá a hezky mi zklidnila místa, kde mi v poslední době vyrazily nějaké pupínky.

Já jsem s těmito maskami moc spokojená. Moc jsem toho od nich nečekala, ale ony fungují dobře a nelepí, což je pro mě nutná podmínka. Zaregistrovali jste tyto masky? Jaká byla vaše oblíbená postava v seriálu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , , ,

4 thoughts on “Plátýnkové masky Přátelé od Revolutionu – recenze

  1. Stáňa

    Hani, já masky zaregistrovala až u tebe. Já do Tety nechodím a jestli je měli i jinde, tak jsem si jich nevšimla. Jinak pro mne je nelepivost taky jedno z nejvíc rozhodujících kritérií při  hodnocení masky
    Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *