Paletka Prince Let´s go crazy od Urban Decay – recenze

Krásný den,

nedávno jsem vám představila zlatě laděnou paletku z limitované edice Prince od značky Urban Decay. Byla jsem s ní hodně nespokojená. Doma mám ještě její sestřičku s názvem Let´s go crazy, kde převažují studené fialové tóny.

Paletka má úplně stejný obal jako ta předchozí. Opět je zde klasická papírová krabička a v ní paletka, co se uprostřed otevírá do stran. V levém křídle najdete malé zrcátko, napravo jsou nějaké líčící tipy. Za mě to není moc praktické, aspoň v tu chvíli, kdy byste chtěli používat to zrcátko.

Uvnitř je tedy deset očních stínů, některé jsou maté, jiné třpytivé. Jeden se mi naprosto vydrolil a zničil mi noční košilku, když jsem se ráno malovala. To mě tedy dost namíchlo. Kromě toho jsou ty stíny neuvěřitelně suché a ve chvíli, kdy je chcete ztrácet, se opravdu ztratí. Prostě z oka zmizí, popřípadě tam zůstane neurčitý šedý flek.

Já fakt nechápu, jak toto může být tak chválená značka. Já jsem vyzkoušela už asi deset paletek a v lepším případě jsem se dostala na nějakou průměrnou úroveň. Kdyby vás přesto zaujala, tak vám ji klidně za poštovné pošlu, já ji už používat nebudu (to platí i o té druhé Prince paletce). Třeba na hraní pro malé holčičky? Jaký kosmetický kousek vás v poslední době naštval? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Prince Let´s go crazy od Urban Decay – recenze

 1. Stáňa

  Hani, od značky jsem nic neměla (a pokud jde o paletky, je vidno, že jsem ani o nic nepřišla). Mé poslední zklamání byly slupovací masky 7th heaven a kondicionér Elséve Wonder Water, který jsem měla na testování od all2test – šly mi po něm hrozně špatně rozčesávat vlasy.
  Hezký den

 2. Helena

  Hani, to je tedy „kvalita“, která se už teď jen tak nevidí… No, stane se.
  Vzhledem k tomu, že moc neexperimentuji, tak si na takovouhle perlu nějak nemůžu vzpomenout…
  Měj hezký večer, Helena

 3. Lucie

  Ahoj, odstínově vypadá moc hezky, ale jinak..fakt děs a pryč od ní, od téhle značky a za ty peníze bych čekala něco mnohem víc.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   přesně tak! Zrovna včera jsem si udělala radost a něco si koupila, tak se těším, až mi to přijde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *