Plátýnkové masky Oriflame

Krásný den, 

před delší dobou jsem si objednala z katalogu Oriflame jejich plátýnkové masky. Měla jsem je už podruhé (obě dvě), a tak se dneska společně podíváme na moje dojmy z nich. Masky jsou z řady Love Nature, což je moje oblíbená řada této značky. Měla jsem už několik tonik, čistících gelů a krémů, které nebyly vůbec špatné. Patří taky mezi ty levnější možnosti, které Oriflame nabízí. Masky jsem sehnala za cca 50 Kč, což je taková průměrná cena plátýnkových masek.

Vitality Sheet Mask with Orange and Oat

Jak již název říká, tato maska obsahuje extrakty z pomeranče a obilí. Měla by pleť hydratovat a obnovovat. Parfemace je celkem příjemná, svěží, jen s lehkým obilným podtónem, který mi překvapivě vůbec nevadil (měla jsem jednu celou Oat řadu právě z Oriflame a byla hodně dobrá). Plátýnko je pěkně nacucané a patří k těm nejjemnějším, které znám. Rozhodně zde může kvalitou sekundovat všem korejským značkám a daleko vzadu za sebou nechává nějaký Garnier… Na obalu moc popisů nenajdete, pouze dobu působení, složení a to, že se maska nanáší na čistou pleť. Nechává se působit 15 – 20 minut a mohu klidně říci, že po této době je plátýnko pořád moc pěkně vlhké a jemné. Po sundání je pleť trochu ulepená. Žádných extra výsledků jsem si nevšimla, ale maska je moc příjemná pro nějakou relaxaci. Podle mě bude ideální třeba v létě po nějakém slunném dni.

Antioxidant Sheet Mask with Pomegranate and Grape

Druhou maskou je antioxidační plátýnková maska s výtažky z granátového jablka a hroznů. Má stejně kvalitní plátýnko jako první maska. Opět je pěkně napuštěné a parfemace masky je moc příjemná, sladce ovocná, jak napovídá už samotný název. Maska se opět nechává působit 15 – 20 minut. Po sundání je pleť trochu lepkavá a opět jsem neviděla žádné zázračné účinky.

Řekla bych, že tyto masky se spíše hodí pro nějaké příjemné osvěžení a relaxaci. Obě jsou na pleti komfortní, pěkně voní, nijak nedráždí, celkem lepí. Rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy vyzkoušela, ale zase mě nijak moc neurazily. Jestli chcete nějakou kvalitní masku, jděte spíše do klasickým krémových nebo jílových, tam jsou účinky úplně jiné. Na závěr bych ještě velmi pochválila obaly, které mají moc pěkný design.

Znáte tyto masky? Zkoušeli jste je už? Jaký je váš oblíbený produkt od Oriflame? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

4 thoughts on “Plátýnkové masky Oriflame

  1. WantbefitM

    Nezkoušela, ale tu s granátovým jablkem máme doma v lednici! 😀 Nápad plátýnkových masek se mi moc líbí, bohužel mě často odradí cena. Ale ještě mám ráda slupovací masky. S těma je taky sranda 🙂

    WantBeFitM

    1. ciculka Post author

      Ahoj, tak to jsem zvědavá, co na ni budeš říkat, až ji vyzkoušíš. Já taky dávám ráda plátýnkové masky do ledničky, aby pak pěkně chladily. Já mám takovou horní hranici 50 Kč, ale i to mi přijde docela dost. Slupovací masky neumím pořádně slupovat, ale mám jich doma spoustu, takže na ně taky dojde:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *