Deník jídla 30

Krásný den,

páni, už dlouho tu nebyl deník jídla. Dívala jsem se a naposledy jsem ho psala na začátku března ještě před karanténou. To mě docela překvapilo, protože jsem si říkala, že když mám home office, budu ho moci psát pravidelněji (všechna jídla budu totiž jíst doma). Docela jsem se spletla. Sice doma jím, ale home office mi úplně narušila pravidelný režim, takže samozřejmě vstávám v devět ráno a chodím spát ve čtyři ráno, fakt sranda… To bude návrat do práce… No nic, dnešní článek je o mém včerejším stravování, které bylo takové hodně jednoduché a typicky pondělní – měla jsem totiž zbytky:-)

snídaně:

Snídani jsem si nakonec udělala docela vydatnou, protože jsem pak až do čtyř odpoledne seděla u počítače a jen pracovala. Připravila jsem si míchaná vajíčka. Ta dělám tak, že si na másle osmahnu cibulku, v misce si rozkvedlám dvě vajíčka, která osolím, a přidám k nim ještě trochu mléka, aby to bylo krémovější. Vajíčka jsem nalila do pánve k cibulce a krátce osmažila. Přidala jsem tam ještě zbytek nastrouhané goudy. K tomu jsem si namazala krajíček chleba choceňským pomazánkovým máslem a nakrájela cherry rajčata. Jako pití jsem si nakonec vybrala vychlazený ananasový džus do Relaxu.

oběd:

Snídaně byla docela dost sytá, měla jsem ji v devět ráno a až do oběda ve dvě odpoledne jsem byla najedená. K obědu jsem měla mít plněnou kuřecí kapsu z neděle. K ní byly gratinované brambory podle receptu, který jsem tady nedávno zveřejnila. Oběd jsem měla v bytě u našich, kde ho našel táta a půlku mi snědl (měl svůj vlastní, ale samozřejmě neposlouchal mamku, když mu říkala, co má). Dost mě to mrzí, na kapsu jsem se hodně těšila, je to moje oblíbené jídlo a mamka ji fakt umí. Nakonec jsem dostala kousek masa, co měl mít táta. Je to tedy taky zbytek, konkrétně se jedná kuřecí rolku v sýrové omáčce, co jsem dělala já v sobotu. Takže se moc omlouvám za ten talíř, ale můj oběd je fakt zbytek zbytků:-D

K pití jsem měla plechovku skvělé citronové limonády, kterou jsem si naprosto zamilovala v Irsku, a zjistila jsem, že ji mají na rohlik.cz, který už konečně jezdí i k nám do Příbrami. Je hodně kyselá, málo sladká, úplně ideální pro mě. Jídlo bylo dost slané, proto jsem si pak vzala ještě čokoládový bonbon z Lidlu. Je moc dobrý, ale dost hutný, stačila by mi půlka.

svačina:

Nevím, co bych vám tu nějak složitě psala, k svačině jsem měla jeden banán a byl skvělý:-)

večeře:

Večer jsem byla už docela unavená a čekalo mě ještě pár hodin práce, takže jsem si nakonec připravila obloženou kaiserku, kde je vysokoprocentní šunka a eidam (30%). Kdybych šla spát nějak normálně, vzala bych si jen obyčejný jogurt, ale potřebovala jsem ještě několik hodin vydržet:-)

Taky se vám někdy stalo, že vám někdo vaše jídlo? Jak máte rádi vajíčka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

2 thoughts on “Deník jídla 30

  1. WantbefitM

    Na to jsem úplně alegická, aby mi někdo snědl jídlo, aniž by se zeptal! 😀 Celkově mi to přijde i neslušné. Kaiserky se šunkou a sýrem máme také moc rádi! A když se nám chce, tak si je i zapečeme v toustovači 🙂

    WantBeFitM

    1. ciculka Post author

      Ahoj, já to taky nesnáším. Ještě jsem se na tu kapsu tak těšila, mamka ji dělá neskutečně dobrou. Já taky ráda zapékám v toustovači, klidně tam dávám i jiné pečivo než třeba toustový chléb. Když jsem byla na koleji, tak jsem třeba celý bochník nestihla sníst, a tak jsem si tam zapékala obyčejné housky:-) A taky to šlo. Jinak se nyní zpětně dívám na všechna tvá videa a jsou opravdu skvělá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *