Plátýnkové masky Mizon – recenze

Krásný den,

při poslední objednávce na notino.cz jsem si vybrala i nějaké plátýnkové masky od značky Mizon. To je korejská značka kosmetiky a musím říci, že mi opravdu hodně vyhovuje. Tyto masky jsou z edice Joyful Time Essence Mask. Vybrala jsem si dvě varianty jahodovou a bylinkovou.

Plátýnková maska Herbs

Tato plátýnková maska má moc příjemný materiál, hezky tenký, dobře přilne k pleti, je tak akorát napuštěný. Ve složení najdete výtažky z bylinek, které by měly pleť rozjasnit, dodat jí plnější a zdravější vzhled. Maska má příjemnou lehkou parfemaci, na pleti byla opravdu příjemná. Opravdu krásně zklidnila pleť, vyhladila ji a všeobecně jsem měla pocit, že je moc dobře hydratovaná a vyživená.

Plátýnková maska Strawberry

Jahodová varianta masky má stejné plátýnko s velmi jemnou vůní, kterou bych snad ani nezaznamenala, kdybych se na to nesoustředila. Koncentrace účinných látek je velmi vysoká, právě ty by měly dodat pleti pocit plnosti, pevnosti, měla by pak vypadat jasnější a rozzářenější, její vzhled by měl být všeobecně zdravější. Stejně jako u předchozí masky jsem i zde s výsledkem velmi spokojená. Maska dobře sedí, nedráždí. Po sundání je pleť hezky hladká, hebká, zklidněná a vyživená. Vůbec nelepí a vypadá dobře.

Opět se mi potvrdilo, že korejská kosmetika mi opravdu vyhovuje. Jejich plátýnkové masky všeobecně patří k tomu nejlepšímu, co se u nás dá sehnat. Cena masek byla velmi slušná, cca 30 Kč. Určitě prozkoumám i další varianty, Mizon jich má opravdu hodně. Zkoušeli jste už nějakou korejskou kosmetiku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Mizon – recenze

 1. Helena

  Hani, dcera s ní má taky dobré zkušenosti, jen jen takové okrajové. Masky mají nádherné obaly.
  Děkuji za info a přeji hezkou sobotu, Helena

 2. Lucie

  Ahoj, tyhle konkrétně jsem neměla, ale měla jsem několik jiných a se všemi jsem byla spokojená, téměř vždy, když objednávám na Notinu si nějakou masku k objednávce přihodím.

 3. Stáňa

  Já jsem od této značky ještě nic neměla – asi důsledek toho, že se teď snažím hodně potřebovávat, takže je občas podlehnu v drogérii nějakému jednotlivému kousku, ale na e-shopu jsem kosmetiku už nekoupila hodně dlouho, protože by bylo třeba udělat větší náku, aby se vyplatilo poštovné. Ale recenze zní dobře, takže kdyby na ně někde padla, tak ji určitě zkusím. A obaly mají fakt povedené

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já zrovna přemýšlím, že udělám objednávku na eshopu Yves Rocher. Mám tam narozeninový poukaz a vybrala bych tam nějaké dárky pro kolegyně.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko,
  mě zrovna Mizonky docela štípaly a od té doby už jsem je nezkoušela. Ale teď budu zkoušet Holika Holika, nově je mají v Rossmannu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem s nimi naštěstí problém neměla. Teď testuji masky od značky The Saem a jsem nadšená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *