Ochutnáno 30

Krásný den,

dneska tu mám takovou směsici, kterou jsem dokonce obohatila o dva kousky z našeho automatu ve škole. Ani nebudu moc pochvalná, mám tu i nějaké přešlapy a věci, co mi úplně nesedly.

Medová hořčice, Vitana

Tuto hořčici jsem sehnala v Lidlu za 34,90 Kč. Mají i verzi s křenem. Myslela jsem si, že bude hlavně sladká, když obsahuje med, ale je to poměrně ostrá záležitost a lehkým medovým nádechem. Moc mi chutná, ale když ji jím, tak u toho brečím, protože jsem citlivka. Mamku taky zaujala, takže jsem ji koupila i jí.

Salamini Combo, Marko

Toto jsem sehnala v našem školním automatu, když jsem tam byla pro něco slaného. Jedná se o párek v takovém rohlíku. Fakt mi to moc nechutnalo. Rohlík byl sladký a jak byl hodně vychlazený, tak chutnal divně. Uvnitř byl párek, který tedy chuťově nebyl špatný, ale znovu bych to určitě nechtěla a ani vám to nedoporučuji.

Nanuk černý rybíz v bílé čokoládě, Benešovská továrna na zmrzlinu

Tento nanuk jsem koupila na rohlíku za 29,90 Kč. Mám ráda hlavně ovocnou dřeň a podobně typy zmrzlin. Zaujala mě ta bílá čokoláda, to mi na nanucích chutná. Nanuk je vyroben ze sorbetu, má příjemně nakyslou chuť a fakt byl extra povedený. Má i slušné složení a určitě si koupím i další balení.

Eidam 30%, Lacrum

Plátkové sýry kupuji domů pravidelně, jsem sýrový typ. Toto je klasický plátkový sýr, měl dobrou chuť, žádné nepříjemné ocásky. Plátky byly hezky tenké, dobře se od sebe oddělovaly. Klidně si ho v nějaké akci koupím znovu.

Broskvový jogurt, Milbona

Tento jogurt jsem koupila v akci v Lidlu. Bylo to velké balení s osmi kelímky za cca 55 Kč. Cena mi přišla slušná, zaujalo mě to, že kelímek má jen 125 gramů, což mi vyhovuje. Občas chci jen menší jogurt na svačinu, toto balení je dostačující. Jogurt je krémový a ovocná složka je naprosto rozmixovaná, zde žádné kousky ovoce nenajdete. Není to rozhodně ten nejlepší jogurt, který jsem kdy měla, ale chutnal mi.

Mlsni si, Tvarohový mix, Pikao, Tatra

Tento mléčný dezert mě zaujal asi kvůli složce Pikao. Ta tvarohová část byla dobrá a ne moc nakyslá, takže mi chutnala. Pikao bylo klasicky čokoládové. Dohromady to nebylo špatné ale znovu to mít nemusím.

Jogurt lesní směs, Milbona

Druhý jogurt z balení z Lidlu měl příchuť lesní směsi. Ta mě bavila hodně, protože byla svěží, lehce nakyslá, nepřeslazená. V chuti bylo dobře cítit ovoce, je příjemně krémový. Klidně bych si toto velké balení osmi jogurtů koupila znovu.

Citronová limonáda, SolMar

Tuto limonádu mám z Lidlu, plechovka stála cca 9 Kč. Zaujala mě citronová příchuť, to je moje oblíbená. Toto pro mě bylo ale obrovské zklamání, je to děsné sladké, ale fakt příšerně. Ani jsem to nedopila. Zbytek jsem normálně vylila do dřezu.

Čokoládová pěna, Lidl

Tuto čokoládovou pěnu mám taky z Lidlu, je to produkt z francouzského týdne. V balení byly čtyři kelímky. Pěna je poměrně hutná, hodně našlehaná. Musím říci, že mě překvapilo, jak je to sladké. Dva kelímky jsem udala našim a vůbec mě to nemrzí.

Long Chips Cheese

Poslední kousek z dnešního článku je také z našeho automatu. Jedná se o speciální brambůrky, které jsou úplně placaté a dlouhé, jako je to celé balení. U nás byla jen sýrová příchuť. Já nejsem největší milovník chipsů, ale tyto nebyly špatné. oceňuji, že nebyly mastné, sýrová příchuť byla patrná. Podělila jsem se s kolegy, kterým chutnaly.

Z dnešního článku bych nejvíce vyzdvihla hořčici a nanuk. Naopak propadákem je rozhodně citronová limonáda, divný párek v rohlíku a čokoládová pěna. Znáte tuto značku zmrzlin? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

8 thoughts on “Ochutnáno 30

 1. Helena

  Hani, z této přehlídky neznám fakt nic. Díky tomu vím, čemu se případně vyhnout, určitě bych vyzkoušela ten nanuk.
  Děkuji a přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, tuhle značku zmrzlin vůbec neznám. Bílou čokoládu nemiluju, ale kdybych na ni někde narazila, tak určitě vyzkouším. Ten tvarohový dezert Mlsni.si jsem kdysi měla taky a na mne byl hrozně sladký.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, znám jen eidam od Lacrumu, to je mlékárna nedaleko místa, kde bydlíme, takže regionální produkt:-) Jinak mě zaujala ta hořčice, takovou jsem ještě nikdy neměla.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   ty sýry jsou fakt dobré, jeden balíček jsem měla dneska na svačinu. Hořčice je fakt výborná, určitě ji vyzkoušej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *