Plátýnkové masky Gabriella Salvete – recenze

Krásný den,

když jsem vám ukazovala objednávku z eshopu elnino, tak vás hodně zaujaly plátýnkové masky od značky Gabriella Salvete. I já jsem byla překvapená, když jsem je na eshopu viděla, a je vám naprosto jasné, že jsem je tam nemohla nechat:-) Masky stály něco málo přes třicet korun a mám hned tři varianty – kokosovou, s dračím ovocem a kolagenovou.

Kokosová plátýnková maska

Tato varianta je určená pro hydrataci a revitalizaci pleti. Trochu jsem se bála parfemace, kokos nijak zvlášť jako vůni nemiluji. Bylo to ale v pohodě, vůně byla opravdu velmi jemná, nic násilného. Maska měla extrémně jemné plátýnko, které bylo hodně napuštěné, ale nic mi neteklo dolů. Maska na obličeji dobře seděla a byla velmi příjemná. Opravdu mohu souhlasit s tím, že se jedná o hydratační kousek, pleť byla po aplikaci moc pěkně vyhlazená, hebká a opravdu působila lépe, hydratovaně.

Kolagenová plátýnková maska

Ve žlutém sáčku se ukrývá kolegenová verze masky, která by měla hydratovat a obnovovat pleť. Obsahuje výtažky z červeného ženšenu, měla by vyhlazovat jemné vrásky a zvyšovat elasticitu. Plátýnko je stejně kvalitní jako u předchozí varianty. Parfemace byla velmi jemná, nevtíravá. Pleť byla po sundání opravdu mnohem hezčí, vyhlazená a taková „napapaná“. Za mě je to velmi povedený kousek.

Plátýnková maska s dračím ovocem

Tato růžová varianta obsahuje výtažky z dračího ovoce a měla by pleť zjemnit. Jako další účinky jsou uváděny rozjasnění, osvěžení a působení proti stresu. Upřímně řečeno, musím se vším souhlasit. Maska je opět velmi jemná, hezky voní, je ideální pro nějaký relax. Pleť je poté hezky jemná, hebká, projasněná a přišla mi i vyživená.

Celkově jsem z těchto masek opravdu nadšená. Jsem si jistá, že si je budu objednávat znovu. Plátýnka jsou extrémně jemná, dostatečně napuštěná (ale zase ne moc, aby to bylo nějak nepříjemné). Po sundání pleť vůbec nelepí a je na tom opravdu výrazně lépe než před maskou.

Lákají vás také tyto novinkové plátýnkové masky? Máte nějaké oblíbené? napište mi:-)

Vaše Čičulka

14 thoughts on “Plátýnkové masky Gabriella Salvete – recenze

 1. Helena

  Ach, stydím se. Už tu je další hodnocení masek a já žádnou nepoužila od toho minulého…
  Haničko, děkuji a přeji pohodový pátek. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   tak teď máš aspoň nějaké tipy na masky:-) Já si dneska taky nějakou dám, asi něco z Avonu:-) Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, já už si chci od GS objednat tu sponku a sprchové gely, které jsi ukazovala a nejdou mi z hlavy, tak to vidím tak, že rovnou přihodím i tyhle masky, dobrých masek není nikdy dost:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Luci,
   tak se určitě nyní mrkni na eshop, protože tam je zrovna zimní výprodej a taky byla akce na poštovné zdarma:-D Dneska mi přišel balíček, kde je zase spoustu krásných věcí:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si je zrovna objednala znovu. Za třicet kaček a ještě bylo zrovna poštovné zdarma, no, neber to:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to já si je moc ráda užívám a opravdu mě baví zkoušet nové a nové. Tyto se mi hodně líbily, takže jsem si objednala další (dneska mi přišly).

 3. Marta

  Hani, ty nejsou vůbec drahé. Já jsem si tyhle plátýnkové koupila mnohem dráž. Měla jsem z Avonu a ještě odněkud, ale to už jsem zapomněla. Jsou mi příjemnější než normální masky. Měj pohodovou neděli.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Marti,
   taky jsem byla překvapená tou cenou. Z Avonu jsem měla několik masek a jsou fakt skvělé. Ty si kupuji hodně ráda.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to jsme zvědavá, co si vybereš jako první kousek:-) Já mám masky hodně ráda, plátýnkové i klasické.

 4. Sabina

  Ahoj Hani, já zatím zkoušela tu s dračím ovocem a nějak mě to nechává chladnou, tak uvidím ještě mám doma kokosovou třeba bude lepší. Taky jsem teď dostala Neutrogenu, tak budu testovat i tu.

  Hezký den!

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to je škoda, mně totiž opravdu seděla. Rovnou jsem si nyní koupila další:-) Neutrogenu jsem ještě neměla, ale slyšela jsem na ni samou chválu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *