Objednávka z elnino II

Krásný den,

jak jsem vám již avizovala v článku s minulou objednávkou z eshopu elnino, mám tu další várku. Tentokrát jsem využila povánoční slevy a vybrala jsem si tam nějaké maličkosti. Dneska nečekejte nic velikého, nejdražší věc stála 52 Kč.

Opět jsem využila server plnapenezenka.cz, aby se mi něco vrátilo zpět. Jelikož jsem měla produkty jen za 552 Kč, zásilkovnu za 45 Kč byla jasná, co se týče dopravy. Celkově mě tedy vše vyšlo na 597 Kč.

Plátýnkové masky Gabriella Salvete

Ano, koukala jsem jako puk, ale GS má nově v sortimentu i plátýnkové masky. Jedna stála sympatických 34 Kč a vzala jsem si rovnou tři varianty – kolagenovou, s dračím ovocem a s kokosem.

Masky na ruce a nohy

Jelikož jsou služby zase zavřené, je třeba se o sebe starat doma. Značka Xpel má v nabídce docela dost masek na chodidla a ruce, já jsem si také něco vybrala. Čajovník s mátou se mi bude starat o packy a nožičky si budu rozmazlovat verzemi s černým uhlím a s kokosem. Cena masek se pohybuje mezi 43 Kč a 46 Kč.

Kondicionéry na vlasy

Za stejně přívětivou cenu 43 Kč jsem sehnala i dva kondicionéry od značky Xpel Oz. Už jsem je v minulosti měla a byla jsem s nimi opravdu spokojená. Doufám, že se to bude tedy opakovat. Mám dvě varianty – hydratační a objemovou. Do vlasů jsem si pořídila i něžnou perličkovou sponku. Je překvapivě taky od značky Gabriella Salvete.

Dekorativní kosmetika

Dekorativku jsem vůbec neměla v plánu pořizovat, ale nakonec mě ve výprodeji zaujaly tyrkysově modré tekuté linky od Max Factor (47 kč) v odstínu č. 04 Metallic Turqoise. Lakování nehtů mě za poslední rok hodně chytlo a baví mě střídat různé odstíny. Něžná růžová s lehkou perletí je od Rimmelu. Jedná se o odstín č. 23 Grape Sorbet.

Vonné vosky

Nakonec jsem neodolala ani dvěma voskům od mých oblíbených značek Yankee Candle a Woodwick. Angel Wings jsem ještě nezkoušela, svíčku mi mamka sebrala jako dárek pro nějakou svoji známou. Vím, že je to velmi populární vůně, tak se na ni těším. Sea Salt Magnolia je název, který mě zlákal, tak uvidíme, jaký vosk bude.

Ze samostatných článků z povánočních výprodejů je to snad vše. maximálně kdybyste chtěli vidět, co jsem si objednala na Sephoře už nyní – jinak to bude zahrnuté do klasických nákupů a novinek za leden:-) Využili jste nějaké povánoční slevy? Zaregistrovali jste všechny ty novinky od Gabrielly Salvete? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Objednávka z elnino II

 1. Helena

  No, cenu kosmetiky nedovedu posoudit, ale u těch vosků to je skutečně super cena. Od WW jsem koupila dceři vůni do auta a svíčku s dřevěným knotem – je velmi spokojená!
  A ta sponka, ta je tedy moc hezká!
  Haničko, měj příjemný den, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   takovou svíčku bych taky chtěla, možná si pak nějakou pořídím, až zase vypálím domácí zásoby. Měj se krásně!

 2. Lucie

  Ahoj, docela koukám, jak se GS rozjíždí, minule jsem u tebe viděla sprcháče, teď pleťové masky a sponku-ta je fakt nádherná:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   taky jsem z toho byla překvapená, ale moc se mi to líbí. Zatím jsem vyzkoušela jen tu kokosovou masku a je skvělá.

 3. Stáňa

  Já jsem si ve slevě objednala akorát dva hrnce z Tescomy :), které jsme nutně potřebovali (manžel totálně spálil jeden kastrůlek a  hrnec, který jsem si kupovala v začátcích svého samostatného bydlení, odešel do kuchyňského nebe – po 35 letch už měl celkem nárok ;-))
  Jinak mne z tvý nákupů zaujal kondicionér a masky na ruce.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám doma taky věci, které jsem si v 18 kupovala na kolej:-) 35 let jim tedy ještě není (to ani mně ne), ale pořád drží. Maska na ruce je zvláštní, nějak se mi po ní loupaka kůže…

 4. Sabina

  Ahoj Hani, to jsem zvědavá, co řekneš na ty masky Gabriella Salvette, taky je chci ozkoušet, nejvíc mě zaujla ten kokos, a pak asi dračí ovoce. A ta sponka je kouzelná!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi, zatím jsem zkusila jen tu kokosovou a jsem nadšená. Je výborná, dneska si dám asi další. Sponka se mi moc líbí, myslím, že se hodí na různé účesy a příležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *