Plátýnkové masky Elysium Spa – recenzen

Krásný den,

nedávno jsem si na eshopu drogérie ZDE pořídila tři plátýnkové masky od značky Elysium Spa. Vůbec ji neznám, ale zaujala mě. Vybrala jsem si varianty Retinol, Collagen a Age Defying.

Collagen Face Mask

Plátýnková maska je vhodná k obnově pleti a jak již název napovídá, obsahuje kolagen. Maska by měla zpevňovat, zjemňovat pleť, bojovat proti jemným linkám a vráskám. Plátýnko má na sobě ještě takovou ochrannou folii, která mi přijde naprosto zbytečná. Má spíše širší tvar, úplně mi nesedl. Materiál je příjemný, na pleti maska drží dobře a nijak ji nedráždí. Parfemace je nepostřehnutelná. Po sundání masky pleť ale docela lepila a celkově se mi její vzhled moc nelíbil.

Age Defying Face Mask

Druhá maska je určená pro boj s vráskami. Obsahuje koenzym Q10, což je velmi účinná látka v pleťové kosmetice. Plátýnko má stejně vlastnosti a stejně zbytečnou folii jako u předchozí masky. Doba aplikace je 15 minut. Maska je dostatečně napuštěná sérem, nikde mi nic neteklo. Co se týče výsledků, nevidím mezi těmi variantami rozdíl.

Retinol Face Mask

Poslední maskou je varianta s retinolem. Ta slibuje bojování s jemnými linkami a vráskami a obnovu pleti. I zde je ta folie, kterou opravdu nechápu. Plátýnko je pěkně tenké, na pleti drží dobře. Ráda bych řekla, že aspoň jedna maska fungovala dobře, ale i zde jsem byla nespokojená. Po sundání jsem neměla moc hezkou pleť, byla ulepená a musela jsem si ji dokonce opláchnout.

Musím říci, že jsem z těchto masek hodně zklamaná. Vypadají opravdu dobře, mají zajímavé složení, ale jejich funkčnost je minimální. Znáte tuto značku? Co naposledy zklamalo vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Plátýnkové masky Elysium Spa – recenzen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *