Brand box: léto v plném proudu

Krásný den,

v první polovině srpna mi dorazil nový brand box, který má podtitul Léto v plném proudu. Dopředu jsem věděla, že tam bude alkoholický nápoj, byla jsem upozorněna, že mohu mít náhradní výrobek. Rozhodla jsem se to risknout a vyplatilo se to. Krabice byla pořádně těžká, dost jsem se pronesla. Box jsem získala za zvýhodněnou cenu v rámci spolupráce.

co box obsahuje:

 • tekutý bujón, Vitana
 • ovocná tyčinka mango a kešu, Raw Energy
 • proteinový krém s lískovými oříšky, Ketodiet
 • kečup, Podravka
 • Mattoni Thai thajská limetka & chilli, Mattoni
 • pivo Staropramen 10, Staropramen
 • trvanlivé tyčinky se sýrem a solí, Havlík
 • mouka pšeničná celozrnná Babiččina volba
 • twistky s příchutí karamelizovaná cibule, Twistky
 • Mattoni esence jablko & máta, Mattoni
 • Cool Tmavá švestka, Cool Nealko
 • dijonská hořčice, Dijona
 • mouka žitná celozrnná, Babiččina volba

Nejtěžším kousek je bezesporu lahev ochucené minerální vody Mattoni. Je z řady Esence a má příchuť jablka a máty. Slibuje osvěžení bez cukru. Dříve byla tato příchuť jen v plechovce, nyní ji seženete i v plastové lahvi o objemu 1,5 l. Já mám ráda ochucené minerálky, ale zde je máta, která mi hodně vadí. Vodu vypije asi táta, ale kdyby byla jiná příchuť, šla bych do ní.

U nápojů ještě chvilku zůstanu. Z krabice jsem vybalila hned tři plechovky:-) První je Mattoni Thai, která má unikátní chuť thajské limetky a chilli. Nevím, jestli seberu odvahu na to vyzkoušet to. Dalším pitím je avizovaný alkohol, konkrétně pivo Staropramen 10. To si odnesla mamka, ona je jediný pivař u nás doma. Slibuje plnější chuť a příjemný říz. Posledním drinkem je cool nealko se švestkovou příchutí. Jedná se o novinku v portfoliu značky Cool Nealko. Já jsem ji schovala pro kamarádku, která se mi bude v následujících dnech starat o kočky.

K létu rozhodně patří grilování a na to se hodí nejrůznější dressingy. Já jsem v boxu našla kečup Pikant od značky Podravka. Jejich kečupy jsem asi nikdy neměla. Uvidíme, jak se vypořádám s pikantní příchutí, jsem strašná citlivka. Naši to ale v klidu dojedí. Co mi rozhodně udělalo radost, je dijonská hořčice, která došla mě i mamce. Obě ji hodně používáme při vaření. Já s ní ráda potírám maso, když dělám různé rolky a rolády. Mamka ji má ráda i samotnou.

V boxu byly hned dvě celozrnné mouky. Obě jsou velmi jemně mleté, takže se hodí i jako alternativa hladké mouky. Já bych ráda vyzkoušela nějaké domácí chleby, tak si myslím, že na to použiji právě tyto celozrnné mouky.

Léto je plné různých večírků, setkání a venkovních party, tam se vždy hodí nějaký slaný snack. Tentokrát byly v boxu hned dva. Zaprvé jsem zde našla tyčinky se solí a sýrem, což mě zaujalo. Jak je někde sýr, je to moje:-D Od výrobce populárních dupetek byly v boxu twistky, což jsou takové zatočené tyčinky. Já mám příchuť karamelizovaná cibule, ale v nabídce je i mořská sůl nebo rajčata a kmín (fuj, to by pro mě nebylo, nenávidím kmín).

Z praktických kousků jsem v boxu objevila i lahvičku zeleninového bujónu od značky Vitana. Líbí se mi praktické dávkování v lahvičce, která je znovu uzavíratelná. Všeobecně mám raději tekuté bujóny než nějaké kostky. V nabídce mají i hovězí a kuřecí variantu.

Nakonec jsem si nechala sladkou tečku:-D Na výlety bude úplně ideální sladká kapsička od Ketodiet. Je plněná lískooříškovým krémem. Ve složení byste našli i pravé kakao a bambucké máslo. V boxu byla i tyčinka Raw Energy s příchutí manga a kešu. Posledním kouskem byly bonbony Crispy od M&M´s.

Tentokrát byl box hodně plný a je tu dost zajímavých novinek. I když všechno neochutnám já, pro každý kousek mám nějakého strávníka. Těším se na vyzkoušení novinek. Jak se box líbí vám? Znáte některé z uvedených kousků? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brand box: léto v plném proudu

 1. Stáňa

  Hani, taky už mám článek (původně měl být v pátek, ale nějak jsem se uklikla při nastavování publikace, takže vyšel až včera večer). Taky jsem byla s boxem spokojená, i když tam byly i nějaké nenovinkové věci. Ale je to všechno využitelné a byl fakt hodně nadupaný, co do množství věcí.
  Hezkou neděli

 2. Lucie

  Ahoj, jak se dívám na obsah, tak mi připadá jeden z těch lepších a zajímavějších, tentokrát se mi opravdu líbí.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, to se povedlo! Nejvíc mě zaujal bujon, twistky a hořčice. Já mám právě docela ráda i Dupetky, takže tohle určitě musím někdy zkusit.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já na to slané snacky zase tolik nejsem. Spíš si vždy ukrojím kousek sýra, ale málokdy domů kupuji chipsy a podobně:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *