Letní objednávka z eshopu pinkpanda.cz

Krásný den,

před několika dny byl fakt den blbec jako už dlouho ne. Opravdu hodně špatný den, kdy se pokazilo snad vše, co mohlo, a ještě dorazily nějaké hodně blbé zprávy. Nakonec jsem se rozhodla udělat si aspoň trochu radost a udělala jsem objednávku na eshopu pinkpanda.cz. Objednala jsem si čtyři tajemné balíčky, každý vyšel na 239 Kč. Úplně si nejsem jistá, který balíček je který, tak je možné, že název bude někde špatně.

Summer Secret Bag

V prvním balíčku byla plátěná taška, což se mi rozhodně hodí. I když jsem si jich koupila spoustu, vždy je někam založím:-D Kromě toho jsem měla v balíčku červenou rtěnku od Essence, která tedy vypadá fakt dobře. Magic Lip Oil má zajímavou zelenou barvu a je od značky Mayani. Posledním kouskem je paletka očních stínů v teplých barvách od značky I Love Revolution.

Hydra Skincare box

Druhý box, který mi padl do oka, byl ten s péčí o pleť se zaměřením na hydrataci. Slibovali produkty v plném balení a to tedy i splnili. Jako první jsem vybalila slupovací masku od značky 7th Heaven. Zaujal mě pleťový sprej /tonikum Superfruits od Revolutionu. Nejvíce se ale těším na noční hydratační masku od stejné značky. Posledním kouskem v tomto balíčku byl pleťový olej s výtažkem z ananasu od značky Lovely.

Secret Box

Třetí box je plný dekorativní kosmetiky. Nebudu vám nic nalhávat, některé kousky už používám:-) Jedná se právě o primer Mermaid Tears od Wibo. Zatím jsem s ním moc spokojená, je to taková lehká záležitost. Od značky Mayani zde je sérum na řasy, což moc ráda otestuji, moje řasy nejsou nějak extra. Značka Lovely je zastoupena ještě malým lakem na nehty v hezkém pastelovém odstínu, ten určitě vynosím. Nakonec je tu ještě rozjasňovač, který doma už jednou mám z nějakého jiného nákupu:-)

Pink Skincare Secret Bag

Nakonec jsem si nechala nejobsáhlejší balíček, kde je i růžová toaletní taštička. Kromě toho jsem zde našla další dvě pleťové masky od 7th Heaven. Pleťový sprej Revolution má příjemnou tropickou vůni plnou kokosů. Posledním kouskem je hydratační noční krém Hydralift od značky Revuele. Ten obsahuje kyselinu hyaluronovou a mně se bude hodit, brzy mi dojde noční krém.

Celkem jsem i s dopravou platila 1057 Kč, což je hodně slušná cena za to množství věcí. Nějaké kousky ale úplně nevyužiji, stáli byste o další soutěž? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Letní objednávka z eshopu pinkpanda.cz

 1. Helena

  Hani, ráda jsem se na tvůj nákup podívala – u tebe se vždycky dozvím, co je kde nového :o)
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, zajímavé nákupy. Já mám sice pro tajemné balíčky slabost, ale rozum mi říká, že ty kosmetické bych s největší pravděpodobností nevyužila, takže zatím odolávám. Stačí mi Glanc box, kde je to mix s klasickou drogerií a nebývá tam dekorativka, takže je větší pravděpodobnost, že věci využiju. Zaujal mne ten hydratační noční krém a ty slupovací masky (i když teď mám zrovna období, kdy preferuji krémové)
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, soutěž určitě ano:-) Pink Panda je e-shop, kde sice neobjednávám nijak často, ale zato tam vždy utratím víc než jsem plánovala. Mám hrozně moc ráda tyhlety balíčky/boxy, kde nevím co vybalím, ten pocit, když to rozbaluji..Snad jen s vyjímkou LF boxu, který mě dlouhodobě nebavil a nebyla jsem s obsahem spokojená..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *