Plátýnkové masky Derma V10 – recenze

Krásný den,

nedávno jsem dělala objednávku na eshopu drogérie ZDE a sehnala jsem tam za skvělou cenu (cca 35 Kč za kus) plátýnkové masky od značky Derma V10. Mám tu hned tři varianty – kokosovou, bambusovou a s vitamínem E.

Bamboo Fibre Sheet Mask

Tato maska obsahuje výtažky z granátového jablka a je určená pro hydrataci a zvlhčení pleti a zároveň má bojovat s příznaky stárnutí. Plátýnko masy je pevné, ale jemné, na pleti příjemné. Je dostatečně napuštěné a má jemnou vůni, ve které bych neidentifikovala ani bambus a ani granátové jablko. Na pleti je maska velmi příjemná, chladivá, zklidňující a hezky vyživuje a zjemňuje. Po sundání se sérum samo dobře vstřebalo a nikde nelepilo, to totiž nesnáším.

Moisturising Coconut Sheet Mask

V zeleném obalu se ukrývá kokosová plátýnková maska, kde ve složení najdete kokosový olej, aloe vera a extrakt z lilie japonské. Tato maska by měla pleť vyživit a zjemnit a pomáhat se zmírňováním jemných linek. Maska má velmi dobré plátýnko, ale přijde mi naprosto zbytečné, že je na něm ještě taková krycí plastová folie. Ta je úplně na nic, akorát mě rozčiluje, když se ji snažím sundat. Tuto folii měla i předchozí bambusová maska. Na pleti je maska moc příjemná, lehounce voní po kokosu a aloe vera, ale není to nic agresivního. Po sundání byla pleť pěkně vyhlazená, jemná, hladká na dotek. Tato maska se také povedla.

Hydrating Vitamin E Face Mask

Posledním kouskem z dnešního článku je hydratační maska s vitamínem E. Ve složení je dále ještě aloe vera, která má zklidňující, hojivé a hydratační účinky. Maska je určená pro hydrataci a zvlhčení pleti, pomáhá s přirozenou exfoliací a obnovuje texturu pleti. Plátýnko zde nemá žádné zbytečnosti, je příjemné jemné, dostatečně pevné, aby se s ním dobře manipulovalo a zároveň je i skvěle napuštěné. Maska je na pleti hodně zklidňující, chladivá a hydratační účinky jsou téměř okamžité. Po sundání není pleť ulepená, ale taková rozjasněná a na první pohled mnohem hezčí.

Tyto plátýnkové masky se moc povedly a já jsem si je opravdu užívala. Přijde mi, že za slušnou cenu získáte dobré a funkční masky. Určitě se podívám i na další položky v jejich sortimentu. Znáte tuto značku? Zkoušeli jste od ní už něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Plátýnkové masky Derma V10 – recenze

  1. Helena

    Hani, moc děkuji za přehlídku i hodnocení! Konečně mohu napsat – včera jsem taky jednu naaplikovala :o)
    Měj hezký den. Helena

  2. Lucie

    Ahoj, o značce jsem nikdy neslyšela, ale všechny masky vypadají dobře, vždycky mám radost, když vyzkouším něco neznámého za dobrou cenu a jsem s tím spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *