Péče o ruce Balea

Krásný den, 

v lednu jsem si pořídila hned dva výrobky z péče o ruce od značky Balea. Jedná se o emulzi na ruce s rybízem a melounem a pěnu na ruce s avokádovým olejem a aloe vera. Oba výrobky jsou relativně nové v nabídce DM a přiznám se, že z nich nejsem úplně nadšená, resp. jeden je opravdu propadákem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Emulze na ruce meloun a rybíz

Emulze se ukrývá v plastové tubě, která stojí na víčku. Víčko je odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Lahvička je plastová, má broskvovou barvu a roztomilý potisk s ptáčky. To je asi vše, co mohu o tomto výrobku říci pozitivního. Parfemace je strašná, opravdu výrazná, cítím hlavně nějaké nahnilé ovoce, je to fakt nepříjemné. Už po otevření to ucítíte, ale na rukou je neskutečně strašné. Bohužel je velmi špatná i hydratace. Produkt se do pokožky vsákne ihned, ale poté je napnutá, potřebuje namazat ještě více než předtím. Ten pocit je velmi nepříjemný. Za mě je to opravdu velký propadák. Nehodlám to dále používat, putuje to pryč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pěna na ruce avokádový olej a aloe vera

Tento výrobek se ukrývá v lahvičce s plastovou pumpičkou. Obal má zase překrásný design. Není už tak roztomilý jako ten s ptáčky, ale působí velmi žensky a elegantně. Tento květinový design se mi opravdu líbí. Pumpička je super. Na jedno vymáčknutí dostanete opravdu hodně produktu, doporučuji se snažit méně mačkat. Po vymáčknutí vám vyjede takový našlehaný krém, který při roztírání taje a rychle se vstřebává. Parfemace je velmi příjemná, jemná, sladká, cítím spíše aloe vera. Ruce nejsou nijak mastné, ale přitom cítíte to, že jste namazaní. Dokonce mám trochu pocit takového jakoby ochlazení, řekla bych, že jsou to účinky právě té aloe vera.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

vlevo emulze, vpravo pěna

vlevo emulze, vpravo pěna

Vyzkoušeli jste již tyto novinky z DM? jaká na ně máte názor? A jak Vám vyhovuje aloe vera v kosmetice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *