Gabriella Salvete: recenze dekorativní kosmetiky

Krásný den, 

v březnu mi do sbírky přibyl make up a rtěnka od GS, v únoru to byl pudr. Už delší dobu jsem měla doma jejich paletku Rose, a tak jsem se rozhodla, že všechny produkty společně otestuji a napíšu vám moje dojmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Make up Cover Foundation, odstín 100 Porcelain

Makeup se ukrývá ve skleněné lahvičce s černou plastovou pumpičkou. Na jedno zmáčknutí vám vyjede spíše menší množství produktu, na obličej mi stačila tři pumpnutí. Makeup má neutrální parfemaci, střední krytí a dobře se s ním pracuje. Já jsem ho vždy nanášela štětcem a bylo to ok. Jediný problém mám trochu s odstínem, který je na mě trochu tmavší, i když se jedná o ten nejsvětlejší. Myslím, že v létě ale bude vše v pohodě. Na pleti je příjemný a vydrží mi minimálně 9 hodin v pohodě. Zapudrovala jsem ho.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rtěnka Dolcezza Matte, odstín č. 104 Chardonnay

Na tuto rtěnku mě přivedla Petra Lovely Hair. Po dlouhém vybírání jsem zvolila moc hezký odstín Chardonnay. Je to tmavší v růžová, která působí přirozeně a má takový hnědý (nude) nádech). Ačkoliv je matná, tak je velmi komfortní, na rtech mi nijak nevadí. Vydržela mi několik hodin, pak jsem si dala rohlík a džus, takže se mi částečně setřela, ale pořád rty byly zabarvené a působily dobře. Nepotřebuje konturku, drží mi dobře. Balení se mi líbí, je hranaté, dobře se otevírá a je pěkně těžké, i když je to plast.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rtěnka v akci

rtěnka v akci

Kompaktní pudr, odstín č. 10

Tento pudr jsem vyhrála v jedné soutěži, sama jsem si ho nevybírala. Jedná se o klasický kompaktní pudr, který má plastové balení s houbičkou. Pudr je velmi jemně mletý, má takovou klasickou pudrovou vůni. Doufala jsem, že odstín č. 10 bude opravdu světlý, ale bohužel. Možná ho využiju někdy na vrcholu mého opálení, já jsem prostě bledule. Jinak je na pleti ale příjemný, nedělá mapy a stopy, dobře se s ním pracuje. Používala jsem na něj klasický štětec na pudr od PLH. Kdyby byl světlejší, byla bych spokojenější.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paletka očních stínů, verze Rose

Tuto paletku jste mohli vidět už v srpnových nákupech, ale více jsem vám o ní sem zatím nepsala. Jedná se o malou paletku, která obsahuje 10 stínů v přirozených béžových, hnědých, růžových a zlatých odstínech. Obal je plastový, podle mě celkem bytelný. Byla jsem s ní i v Dublinu a vše v pohodě přežila. Uvnitř je malinké zrcátko a oboustranný aplikátor, který jsem už dávno ztratila. Stíny jsou matné i se shimmerem, všechny jsou velmi pěkně pigmentované. Ty se shimmerem jsou měkčí a rychleji ubývají. Barvy se do sebe dobře ztrácejí a nejlépe se mi s nimi pracuje pomocí štětce na stíny se syntetickým chlupem z Avonu. Paletku mám ráda a mohu vám ji s klidným srdcem doporučit, určitě patří k těm lepším, co naše drogérie nabízejí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

stíny v akci

stíny v akci

stíny v akci

stíny v akci

omlouvám se, ale neumím sama sebe vyfotit:-)

omlouvám se, ale neumím sama sebe vyfotit:-)

Recenze mých čtyř produktů od GS dopadla celkem dobře, největší problém představují odstíny makeupu a pudru. Rtěnka je určitě pomyslným vítězem, u té není nic ke změně. Tuto značku koupíte v drogérii Teta, kde na ní bývá často sleva 40%, takže se  to opravdu vyplatí. Máte Vy nějaké produkty od této značky? Jak jste s nimi spokojení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *