Paletka Vintage Vibes od Trend it up – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě DM drogérie mi do oka padla paletka očních stínů Vintage Vibes od značky Trend it up. Paletka je v mých oblíbených fialkových, zelených a hnědých odstínech, takže jsem si ji vlastně i poněkud neplánovaně pořídila.

Má jednoduché papírové balení, které jistí ještě širší černý gumička. Uvnitř není zrcátko a ani aplikátor. Ten mi tedy nechybí, ale zrcátko bych uvítala, většinou se v nich maluji. Stíny nemají žádné názvy. Většina odstínů je s jemným třpytem nebo aspoň leskem, matné jsou tu pouze dvě barvy.

Stíny jsou poměrně dost křídové, hodně práší a jakoby „plíškují“ při snaze nabrat je. Hodně zklamaná jsem z pigmentace. U swatchů na ruce je ještě něco vidět, ale třeba tu zelenou nejsem vůbec schopná dostat na víčko. Během blendění zmizí veškerá sytost a je tam jen takový našedlý flek.

Jak se mi ta paletka fakt moc líbila, tak jsem z ní nakonec hodně zklamaná a asi ji pošlu dál. Barevné složení je krásné, ale to je jediné pozitivní, co mohu říci. Máte rádi značku Trend it up? Co byste mi od nich doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Vintage Vibes od Trend it up – recenze

  1. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, já po trend it up sáhnu jen tak čas od času. Moc mi vyhovuje jejich tvářenka v odstínu rosé a mám jí už sakra dlouho a používám jí téměř denně. Jinak mám teď transparentní pudr, ale ten mi nějak víc neučaroval, zkrátka průměr.

  2. Stáňa

    Hani, já jsem o Trend up měla bázi pod rtěnku a ta byla fajn a pak možná ještě nějakou tužku na oči. Souhlasím s tím, že barvy jsou fajn, ale když je špatná kvalita, tak to barvy nezachrání.
    Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *