Vypáleno: duben 2024

Krásný den,

konečně jsem se zase trochu vrátila k pálení svíček, takže mi doma pomalu ale jistě ubývají zásoby, co jsem nashromáždila za poslední měsíce. V dubnu padly pouze tři kousky, ale i za ty jsem samozřejmě ráda.

Heart & Home

Od této skvělé značky jsem měla velkou svíci v parfemaci Ranní úsvit. Je to poměrně čistá vůně, ne moc výrazná. Obsahuje mahagon a čisté pižmo. Po zapálení měla takovou střední intenzitu, nebyl to žádný bolehlav. Opět musím ocenit design značky.

Avon

Z Avonu jsem tu měla ještě jeden vánoční dárek od Oli – svíčku Midnight Flowers, která je v krásné skleničce. Jedná se o silnou květinovou vůni, která má hodně sladký a těžký základ. Je to opravdu čistě ženská vůně, hodí se spíše na večer. Svíčka hořela moc hezky, byla dobře cítit v celé místnosti, ale nebolela mě hlava, čehož jsem se bála.

Scented Candle

Nakonec tu mám moji velkou lásku, a to je svíčka Angel Wings od Scented Candle. Jestli čtete mé svíčkové články pravidelně, tak jistě víte, že jsem této parfemaci naprosto propadla. Je to sladká a uklidňující vůně, kde je i špetka koření a zároveň je to neuvěřitelně jemné. Mám doma ještě dvě v zásobách, pak budu muset zase někde dokupovat.

Asi vás nepřekvapí, že u mě jasně vede Angel Wings, ale i ty další dvě svíčky byly moc příjemné a líbily se mi. Jakou svíčku jste si naposledy zapálili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Vypáleno: duben 2024

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám doma momentálně docela dost vosků, ale ještě jsem se k nim nějak nedostala. Momentálně pálím svíčku z Ikea, která nijak nevoní.

 1. Helena

  Hani, u nás každý večer něco hoří :o) Momentálně dárek, v hezké sklenici, všechny etikety jsem oloupala, takže vlastně nevím, co to je .
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, já jsem pálila naposledy snad někdy o Vánocích, v těhotenství mi nedělaly dobře jakékoliv vůně, ale znám Angel wings a taky se mi moc líbila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *