Paletka týdne: Naked 2 od Urban Decay

Krásný den, 

už asi rok mám doma slavnou Naked 2 od Urban Decay, kterou jsem kupovala od Moniky z blogu monnika.cz. Jsem moc ráda, že jsem ji sehnala za skvělou cenu, protože, upřímně řečeno, jsem z ní dost zklamaná.

Paletka má kovový obal se zrcátkem, já jsem ji měla už bez štětečku, který v originálním balení je, ale to mi nijak nevadilo. Obal je pěkný, celkem bytelný a těžký. Stíny jsou popsané přímo v paletce. Obsahuje zrcátko.

 

 

Stíny jako takové celkem práší, výdrž je docela mizerná, bez báze asi hodinu, s různými bázemi to bylo max. pět hodin. Za mě fakt bída, protože v práci jsem samozřejmě mnohem delší dobu. Mohu se s touto paletkou nalíčit pouze na ty akce, kdy vím, že tam budu jen chvilku. Jenže jakmile mi třeba oko jen lehounce zaslzí (stačí, že zvlhne), tak stíny se hned rozmažou a slijí v linku.

Třpytivé odstíny hodně práší, opadávají pod oko a mám od nich celou paletku. Ty matné jsou na tom lépe, ale zase jich je tam méně:-) Nejlepší mi přijde středně hnědý studený odstín Tease. Světlé třpytivé jsou hodně slabé, největší intenzitu mám při aplikaci prstem.

Celkově jsem z paletky dost zklamaná a myslím, že si hned nějakou drahou paletku nepořídím. Mnohem lepší mi přijdou i stíny od Avonu, nedejbože třeba MUR, kde mám doma hned několik paletek. Na to, jaký je humbuk kolem této značky, tak pro mě je to opravdu zklamání a za plnou cenu se nevyplatí. Jak jste na tom s drahými paletkami Vy? Jaká je Vaše oblíbená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *