Nivea – čistící řada

Krásný den,

v posledních týdnech mi dělala v koupelně společnost trojice produktů na čištění pletí od značky Nivea. Kupovala jsem je v akci v drogérii Teta, kde bývají na Niveu opravdu dobré slevy. Doporučuji vám sledovat jejich leták:-) Já jsem si pořídila tonikum, čistící gel a čistící peeling.

Čistící pleťová voda Control Shine Toner

Toto tonikum obsahuje alkohol, má odstraňovat přebytečný maz a předcházet vzniku černých teček. Co je důležitě a mě to samozřejmě zaujalo, slibuje, že nebude vysušovat pleť. Já jsem s touto čistící vodou velmi spokojená, protože opravdu nevysušuje. Na pleti to trochu štípe, jak to působí, takže pohoda. Rozhodně bych se nebránila tomu koupit ho znovu.

Čistící gel Clean Deeper Daily Wash Scrub

To bych nebyla já, abych si nekoupila i nějaký peeling. Je ho celkem dost, má gelovou konzistenci a byl tak akorát hrubý, ideální na denní používání. Neměla jsem pocit, že by mě úplně vysušoval jako jiné čistící peelingy, takže jsem s ním byla opravdu spokojená.

Čistící gel Wash Off Effective Cleansing Gel

Gel se ukrývá v lahvičce s klasickým odklápěcím víčkem. Má klasickou gelovou konzistenci, dobře se s ním pracuje. Na pleti trochu štípe, ale není to nepříjemné, spíše to vyvolává pocit, že produkt opravdu funguje.

Celkově jsem s touto čistící řadou dost spokojená, ráda ji používám a myslím si, že si ji v budoucnu koupím znovu:-) Na to, že se jedná o čistící produkty, které obsahují alkohol, tak nijak zásadně nevysušuje. Jaké čistící výrobky používáte Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *