Tělová péče Body Ceremony od značky Soraya – recenze

Krásný den,

k Vánocům jsem od Sabči mimo jiné dostala sadu tělové péče od značky Soraya. Jedná se o řadu Body Ceremony a v sadě jsem měla tělový krém, tělový peeling a krém na ruce. Značku neznám, ale podle etikety by měla být polská.

Tělový krém Body Ceremony

Tělový krém má praktické balení v podobě plastového kelímku se šroubovacím víčkem. Etiketa má popisky pouze v polštině. Krém má klasickou konzistenci a starorůžovou barvu. Vůně je jemná, stejná jako u peelingu a krému na ruce. Ve složení bychom měli najít vanilku, olej z kamélie japonské a růžový jíl. Krém se snadno roztírá, dobře se vstřebává a pokožka je pak pěkně provoněná a lehce hydratovaná. Není to nic hloubkového, ale zároveň nejsem žádný sušenka.

Tělový peeling Body Ceremony

Peeling je ve stejné dóze jako tělový krém a i jeho etiketa má téměř totožnou barvu, takže pokud je máte na poličce vedle sebe, mohou se vám snadno poplést. Zároveň to balení oceňuji, protože bez problémů z něj vydoluji úplně vše. Peeling má celkem hutnou konzistenci, což je skvělé, protože si ho snadno nanesete do dlaně a tam drží, abyste si mohli bez problémů „opeelingovat celé tělo. Jedná se o solný peeling, krystalky jsou docela velké, takže není úplně nejjemnější. Voní stejně pěkně jako krém na ruce a po opláchnutí je pokožka lehce provoněná a hlavně krásně hladká a jemná.

Krém a ruce Body Ceremony

Posledním kouskem je krém na ruce v malé tubě. Víčko je šroubovací a manipuluje se s ním dobře. Jelikož je krém ze stejné řady, tak i zde ve složení najdete růžovou jíl, olej z kamélie japonské a vanilku. Krém má středně hutnou konzistenci, poměrně rychle se vsakuje a hydratuje průměrně. Je určitě lepší než krémy Yves Rocher, o něco horší než moje oblíbená Ziaja nebo Avon.

Tato trojice se opravdu povedla. Nejraději mám určitě ten peeling, ale ani jeden z krémů není propadákem. Voní moc hezky, je to taková nenápadná ženská vůně, která ale působí velmi luxusně. Znáte tuto značku? Co byste mi od ní doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Tělová péče Body Ceremony od značky Soraya – recenze

  1. Sabina Nováková

    Ahoj Haničko, já značku ještě osobně nezkoušela, ale jejich Body Ceremony řady mě hnedka upoutaly. Mají ještě modrou variantu, ale u růžové se mi složení líbilo víc. Jsem ráda, že ti produkty sedly.

  2. Lucie

    Ahoj, se značkou nemám moc velké zkušenosti, měla jsem asi jen dva produkty z péče na pleť, použitelné, ale že bych z nich byla nějak nadšená, to asi zase ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *