Paletka Boogie od Urban Decay – recenze

Krásný den,

dneska přináším poslední recenzi na nějakou paletku od značky Urban Decay. Jsou to celkem resty, mám je doma už docela dlouho, ale na internetu jsou pořád k dostání. Jestli jste četli všechny recenze, tak asi víte, že jsem byla skoro vždy dost nespokojená. Paletka Boogie v tomto ohledu představuje příjemnou změnu.

Jedná se o paletku z kolekce pro určitá desetiletí. Boogie je nepřekvapivě inspirovaná sedmdesátými lety. Paletka má obal z pevného papíru s magnetickým zavíráním. Uvnitř je šest stínů s názvy a zrcátko. Balení mi přijde v pohodě a pracovalo se mi s ním velmi dobře.

Stíny jsou zde matné i třpytivé, přičemž převažují ty třpytivé. Maté jsou zde jen dva, které se velmi dobře hodí do ohybu víčka a pro ztmavení vnějšího koutku. Třpytivé stíny se hodí do vnitřního koutků a taky na různé večerní efekty.

Kvalita stínů je zde podstatně lepší než třeba u Prince paletek. Barevná skladba je povedená, v pohodě vytvoříte jednoduchý denní look i večerní líčení. Stíny se do sebe celkem dobře ztrácejí a intenzita je pořád minimálně průměrná.

Ze všech Urban Decay paletek je tato nejlepší. Celkově jsem ale z této slavné a poměrně drahé značky dost zklamaná. Jak se líbí paletka vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Boogie od Urban Decay – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, paletka se mi líbí, ale nic, co bych musela mít, pořád nechápu, jak taková značka může vypouštět do světa tohle..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *