Paletka Noveau od Anastasia Beverly Hills – recenze

Krásný den,

na Dny Marianne jsem si konečně udělala radost paletkou od slavné značky Anastasia Beverly Hills. Jedná se o jednu z jejich novějších paletek, která se jmenuje Noveau. Paletku jsem kupovala v akci v Sephoře. Má opravdu nádherný obal v zelené barvě.

Obal je pevný, potažený látkou a působí opravdu luxusně. Uvnitř je vše papírové, paletka obsahuje velké zrcátko a celkem 1ě stínů v různých texturách. Každý stín má u sebe název, což mi vyhovuje. Není zde žádný aplikátor. Líbí se mi všechny barvy, jen odstín Metro asi tolik nevyužiji.

Celkem je zde pět matných stínů a sedm třpytivých. Barvy se k sobě hodí, je zde hodně zelených odstínů, které mi prostě sedí. Zaujala mě i barevná skladba, protože snadno vykouzlím líčení v teplých i ve studených tónech.

Stíny jsou měkké, jemně namleté a opravdu velmi dobře pigmentované. Pro mě je to druhá paletka od ABH, se Sultry jsem velmi spokojená a z velké části ji mám i spotřebovanou. I zde jsem propadla hned několika barvám a v září jsem nosila především je.

Se stíny se mi celkově velmi dobře pracuje, bez problémů se do sebe jednotlivé barvy ztrácejí. Intenzita barev je opravdu vysoká, ale řekla bych, že výdrž není tak dobrá jako u Sultry. Ona není špatná, stíny dají na oku 8 – 10 hodin, ale Sultry zvládá i 12 levou zadní.

horní řada
spodní řada

Jak se vám líbí tato paletka? Máte rádi zelené odstíny jako já? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Noveau od Anastasia Beverly Hills – recenze

 1. Helena

  Hani, velmi luxusní kousek. Teď se obaly spíš zjednodušují a zlevňují!
  Horní řada je úžasná!
  Měj klidný den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, paletka se mi líbí, odstíny krásné. Narazit na ni někde v akci a být v nákupním rauši, jako o Dnech Marianne většinou bývám, tak bych jí asi těžko odolávala.

 3. MonalisabeautyERiAnna

  Hani, krásné!! Já se dnes prvně nalíčila paletkou od TEbe, Tarte je naprosto skvěle složená paletka a přesně na rok, mám další produkt této značky. ☺☺
  Stíny drží velmi slušně i bez báze. Krásný večer a ještě jednou moc děkuji!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *