Knižní přírůstky: listopad 2022

Krásný den,

v listopadu byla celkem velká úroda nových knih. Mám tu tradiční spolupráci s Gradou, která mě pořád moc těší, a pak samozřejmě nějaké vlastní nákupy. Byla jsem klasicky v Kanzelsbergeru, kde jsem měla slevovou poukázku na 15% a ještě slevu 50 Kč, což bylo rozhodně fajn.

spolupráce s Gradou

O některých knihách jsem vám už psala. První dvě z nich cílí spíše na ženy. Naprosto geniální jsou Historky z Tinderu od komičky Lucie Macháčkové. Scénář na lásku je taková klasická romance. Napsala ji Annabel Monaghanová a odehrává se to v USA.

Poslední tři knihy jsou ze sekce detektivek a thrillerů. Neuvěřitelně jsem se těšila na nového Roberta Bryndzu a jeho Osudné svědectví. Je to román, který se opět vrací k sérii s Erikou Fosterovou. Novými autory v mé knihovničce jsou Lisa Barr a její Žena v ohniMichael Bennet, který napsal detektivní thriller Lepší krev z prostředí Nového Zélandu.

Kanzelsberger Příbram

V mém oblíbeném knihkupectví jsem doplnila zásobu romancí. Šla jsem po novinkách mých oblíbených autorek a přihodila jsem i něco nového. Z Baronetu tu mám celkem zásobičku – Odkaz od Elle Kennedy, Sladký nepřítel od Kristen Callihan. Skandální titulky od L. J. Shen jsou takovým restíkem, zapomněla jsem je představit minulý měsíc. Rozhodla jsem se dát poslední šanci Alessandře Torre a koupila druhý díl série, který se jmenuje Pod maskou nevinnosti.

Po delší době vyšly i nějaké historické romance. Sabrina Jeffries je osvědčená autorka a na jejího Vévodu pro Dianu se moc těším. Rozhodla jsem se vyzkoušet i Ellu Perkins a její román Anglické chůvy. Poslední knihou dnešního článku je Na jménu nezáleží od Nory Roberts.

Nových knih mám doma nyní opravdu dost, ale času na čtení je podstatně méně, v práci je toho fakt hodně. Naštěstí je přede mnou vidina dovolené během Vánoc, na kterou plánuji hlavně „gaučovou pohodu“ s knihou:-D Jakou knihu jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Knižní přírůstky: listopad 2022

 1. Stáňa

  Hani, moje poslední přírůstky byly právě z Grady – Žena v ohni a Iluze (oboje už mám díky neschopence přečtené a recenze už jsou i na blogu). O nového Bryndzu jsem si napsala Ježíškovi, tak uvidím, jestli mi přání splní :). Teď mám rozečtenou Bílou Vodu od Tučkové a to bude na dlouho – je to hodně tlustá kniha a já už jsem zpět v pracovním procesu, takže jsem na tom podobně jako ty – času na čtení nezbývá. A letos není ani moc volných dní o svátcích – vlastně je to jen prodloužený víkend, tak toho času bude taky míň než bych chtěla.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já teď taky nějak nestíhám, ale v pátek mi začne dovolená a plánuji hodně čtení, takže to snad všechno doženu:-) Na Ženu v ohni se moc těším.

 2. Lucie

  Ahoj, kromě Osudného svědectví neznám nic, ale přečetla bych si všechno:-) Moje poslední knižní nákupy byly kromě novinky od Bryndzy i Nejjasnější hvězdy od Anny Todd a od Julie Caplin Hrad ve Skotsku.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   na Hrad ve Skotsku si budu muset počkat do ledna, dneska mi psala Bára z Grady, že recenzní výtisky budou později. Sice mě to trochu mrzí, ale je fakt, že mám co číst a o čem psát:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *