Scent of Harmony – Isana

Krásný den,

při poslední návštěvě drogérie Rossmann jsem objevila jejich novou limitovanou edici Scent of Harmony. Nápadně mi designem připomíná Rituals a musím říci, že většina produktů voní jako Ritual of Mehr, což je moje oblíbená řada. V nabídce mají hodně produktů, já jsem si pro sebe koupila sprchovou pěnu, tělový peeling, krém na ruce, tekuté mýdlo a plátýnkovou masku. Jelikož jsem už část těchto věcí spotřebovala, je nejvyšší čas vám o nich také něco říci.

Plátýnková maska Marcipán

Tato maska tedy voní trochu jinak, než slavný Ritual of Mehr. Má sladkou vůni marcipánu, která působí opravdu autenticky. Obsahuje výtažky z třešní, kyselinu hyaluronovou a mandlový olej. Pleti by měla dodávat pocit intenzivní vlhkosti. Maska má příjemné plátýnko, sladkou vůni, na pleti je příjemná a po aplikaci je pleť hezky hebká, jemná a hydratovaná.

Sprchová pěna 2v1 Harmony

Pěna je v pěkné kovové lahvičce se střičkou, která zatím pořád bezchybně funguje. Má neutrální pH a kombinuje v sobě čistící schopnost gelu a hydrataci tělového mléka. Pěna je velmi nadýchaná, extra voňavá, dobře myje a hezky se roztírá po těle. Nijak zbytečně nevysušuje, i když tedy nějaké zásadní hydratace jsem si také nevšimla. Každopádně funguje dobře a krásně voní:-)

Krémové tekuté mýdlo Harmony

Tekuté mýdlo je naprosto běžné mýdlo v hezké lahvičce s dobrou pumpičkou. Má stejnou vůni jako pěna, takže jsem si ho užívala. Přijde mi, že mi vydrželo docela dlouho. Mýdlo pěkně pění, má krémovou konzistenci a dobře funguje.

Krémový peeling Harmony

Peeling je opravdu krémový a spíše jemnější konzistence. Obsahuje pomerančový olej a přírodní peelingová zrníčka. Voní stejně krásně jako zbytek řady. Líbí se mi, že je jemnější, hodí se tedy na častější použití. Velmi dobře se smývá a nešpiní mi vanu. Pokožka je pak pěkně provoněná.

Mléko na ruce Harmony

Posledním produktem je mléko na ruce. Na etiketě je tedy název Lotion, ale já bych to přeložila:-) Mléko j v balení s pumpičkou, která funguje skvěle a dávkuje celkem malé množství produktu, takže si můžu v klidu zapumpovat (ano, třikrát, někdy jsem jako Sheldon:-D). Mléko má až lehce gelovou konzistenci, hezky voní a na mě málo hydratuje. Já bych si i na den představila něco výživnějšího. Voní každopádně hezky a také celkem dlouho vydrží. Ze všech produktů dnešního článku je ale nejslabší.

Tato řada se Isaně opravdu povedla. Má skvělou vůni, moc hezké obaly a dostupné ceny. Klidně bych si toho koupila více, ale u nás to bylo už docela vybrané. Zaregistrovali jste ji v obchodě také? Pořídili jste si něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Scent of Harmony – Isana

 1. Helena

  Hani, u tebe si vždycky uvědomím, že obchodem proletím jako kometa, koupím to potřebné a vyletím.
  Tahle limitka vypadá krásně, rozhodně by se do adventní koupelny hodila…
  Děkuji za info a zdravím, Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já jsem zrovna z dárku od tebe načala peeling a tělový olejíček a ta vůně je opravdu velmi autentická k Mehru od Rituals. Olejíček je super, peeling taktéž jen by mohl být o něco hrubší.

 3. Stáňa

  Hani, tuhle řadu jsem nezaregistrovala, ale recenze zní dobře, tak možná po něčem sáhnu, jestli na ni ještě narazím. A každopádně moc pěkné je balení …
  Hezký den

 4. Lucie

  Ahoj, koukala jsem se na ni a pak jsem se pro ni vracela, měli už ale jen mléko na ruce, sprchovou pěnu a tělový peeling, Má to hezké obaly a jak už je u Isany zvykem, tak za fajn ceny, zatím jsem jen očichala a voní příjemně, takže jsem ráda, že jsem sehnala. A klidně za mě Isana může podobné limitky dělat častěji:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *