Paletka Mint Chocolate od I love makeup

Krásný den,

když jsem uklízela v kosmetické skříni/knihovně, tak jsem objevila paletku Mint Chocolate od I love makuep, což je odnož značky Makeup Revolution. Já samozřejmě moc dobře vím, že ji doma mám, jen jsem ji dlouho nepoužívala a to je škoda. Koupíte ji na různých eshopech, např. zde.

Paletka je úplně perfektní na toto období, protože je plná jasných teplých barev, které ve mně evokují babí léto a pestré podzimní dny. Balení je pevné a plastové. Uvnitř je zrcátko a býval tam asi aplikátor, ale já je nepoužívám a ihned je ztrácím:-)

Paletka obsahuje celkem 16 stínů, které jsou buď matné nebo třpytivé. Oceňuji, že zde najdete dva větší stíny, které člověk při líčení nejvíce používá. První z nich je celomatný tělový a druhý je jemně třpytivý zlatavý. Stíny nemají žádná jména. Je tu dost světlých a jemnějších odstínů, díky kterým vytvoříte jednoduché a přirozené líčení. Jsou tu ale i hodně výrazné a zajímavé barvy (především všechna ta zelená:-D) na něco dramatičtějšího. Stíny trochu práší v paletce, ale na oku je to v pohodě. Výdrž je slušná, v šest ráno se namaluji a v pět odpoledne mám ještě co odličovat:-) Samozřejmě během dne trochu ztrácejí na intenzitě, ale to asi všechna kosmetika, co jsem vyzkoušela. Pigmentace je lehce nadprůměrná, odpovídá to kvalitě značky před několika lety. Řekla bych, že dneska jejich řada Forever Flawless nebo Petra paletky jsou na tom lépe.

horní řada
prostřední řada
spodní řada

Máte nějakou čokoládovou paletku od této značky? Jak se vám líbí barevná skladba? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Paletka Mint Chocolate od I love makeup

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem tuto značku měla hodně ráda před lety, dneska u nich už moc nenakupuji. Je to ale levná značka, která má dost zajímavou nabídku.

 1. Lucie

  Ahoj, já mám tři z těchto čoko paletek, samozřejmě mě nejvíc nalákal design obalu, ale ani skladba nebo kvalita stínů není nic, s čím bych byla nespokojená. Jen už je nepoužívám tak často jako dřív.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám doma taky tři čokoládky, ale už jsou docela letité. Dřív jsem je hodně používala, dneska mám zase jiné oblíbence…

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem aplikátorky taky kdysi používala, ale se štětci jsem mnohem spokojenější. Mám doma taky malé paletky, kde jsou jen čtyři odstíny, ale většinou si nyní už kupuji ty větší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *