Nákup v DM drogérii – listopad

Krásný den,

na začátku měsíce jsem objela kvůli nákupům hned tři drogérie a mezi ně patřila samozřejmě i DM, kde jsem musela jako vždy koupit nějaké věci pro kočky. Původně jsem chtěla použít dárkovou kartičku, co jsem doma našla, ale zase jsem na to zapomněla:-D

Nutně jsem musela doplnit zásoby tekutého mýdla Balea. Vybrala jsem si osvědčenou magnolii s malinou ve větším balení (22,90 Kč) a pak klasické balení zázvoru s citronem a novinku kokos s broskví (jedna za 19,90 Kč).

U značky Balea ještě chvilku zůstanu. ve mýdel byly v regálu i sprchové peelingy a já jsem už dlouho chtěla vyzkoušet tento solný z řady Natural Beauty (69,90 Kč). Už ho používám a jsem z něj hodně nadšená. Protože jsem v Tetě zapomněla koupit klasický velký deodorant Nivea bez hliníku, napravila jsem to v DM (79,90 Kč).

Doma jsem hodně pohnula se zásobami vlasové kosmetiky, takže jsem si pořídila dvě masky na vlasy Balea. Obě jsem už v minulosti měla a byla jsem spokojená. I ceny jsou příznivé – 59,90 Kč a 49,90 Kč.

Zaujaly mě i novinky na objem Ultimate Volume od Baley, ty jsem ještě nikdy neviděla. Protože mi doma docházejí hlavně kondicionéry (39,90 Kč), koupila jsem rovnou dvě balení. Šampon stál stejně, tj. 39,90 Kč.

Nakonec tu mám velké balení vlhčených ubrousků Babylove za 129 Kč. Jedná se o multipack, kde jsou čtyři balíky po 80 kusech. Mám je ráda na setření swatchů a opadaných stínů pod očima. Jsem zvyklá s nimi i cestovat, je to prostě takový multifunkční kousek.

Měla jsem nasbíráno hodně bodů, takže veškerá kosmetika mě nic nestála. Některé věci už musím používat a hlavně ten peeling je opravdu parádní. Co jste si naposledy koupili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Nákup v DM drogérii – listopad

 1. Stáňa

  Hani, mým úplně posledním nákupem v DMku byl (kromě gelů na praní adalší úklidové drogérie) sprej na nohy (nastalo období nošení uzavřených bot 😉 ). Předtím jsem si kupovala adventní jídelní kaledář, který mne díky nasbíraným bodům taky nic nestál 🙂

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já jsem si naposledy v dm na rychlo kupovala fixační sprej, ten co jsem si brala v Avonu už je u dna. Tentokrát jsem sáhla po matujícím od Revolution, uvidíme tedy jak mi bude sedět a rovnou jsem zakoupila i virtuální balíček za 100 Kč, jak byla ta velká potravinová sbírka. Já teď zkouším takový základní peeling od Isany, neměly žádnou limitku na e-shopu tak jsem se už dostala i k těm stálým v sortimentu společně ještě s kávovým od té jejich přírodní privátky myslím, že Altera.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem teď dodělala ten peeling s mořskou solí od Baley a je fakt skvělý. Až dodělám domácí zásoby, půjdu pro nový.

 3. Lucie

  Ahoj, ta vlasová péče je jen v přebalu, možná má ale i pozměněné složení. Znám ty dětské ubrousky Babylove, ty si kupuji často, jak říkáš, všestranné využití.

 4. Helena

  Hani, v DM jsem byla náhodou dnes a koupila jsem drobnosti z vánoční limitky – nějaké masky, ubrousky,… Zaujal mě obal, uvidíme, jaký bude obsah…
  Přeji příjemný sváteční večer, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *