Denní a noční krém od N.A.E. – recenze

Krásný den,

nedávno jsem dodělala denní a noční krém od značky N.A.E. Jedná se o přírodní kosmetiku. Oba krémy jsou v měkké tubě, která stojí a odklápěcím víčku. Bez problémů se mi podařilo vymáčknout vše, takže s obalem jsem spokojená. Na zadní straně najdete popisky v češtině.

Denní krém

Denní krém obsahuje organický olej ze slunečnicových a hroznových semínek. Měl by pleť hydratovat, rychle se vstřebávat. Krém je poměrně řídký, má celkem výraznou bylinnou parfemaci, která se mi ale celkem líbila. Vstřebává se opravdu poměrně rychle a na den představuje dostatečnou hydrataci. S makeupem si celkem rozuměl, i když znám krémy, které na této bázi fungují lépe.

Noční krém

Noční krém by měl být vyživující. Obsahuje výtažky z mořské levandule a organický slunečnicový olej. I zde je konzistence poměrně řídká (třeba jako jogurt), což u nočního krému nemám moc ráda. Vůně je opět poměrně intenzivní, i když bych tam levanduli asi nehledala. Krém byl na pleti příjemný, ale občas se mi drolil. Používala jsem ho v únoru a v březnu, takže v měsících, kdy bylo spíše chladno, a jeho vyživující schopnost bylo celkem nedostatečná. Sice se rychle vstřebal, ale měla jsem pocit, že bych se tak za dvacet minut měla zase namazat. Možná že by mi stačil v létě, ale to teď už nezjistím.

Jsem ráda, že jsem díky Sabi mohla vyzkoušet krémy od značky N.A.E., ale ten noční mě úplně neokouzlil. Denní je v pohodě. Oba jsou hodně parfémované, takže jestli je to pro někoho dráždivé, měl by se jim určitě vyhnout. Znáte značku N.A.E? Zkoušeli jste od ní někdy něco? Vadí vám parfemace v pleťové kosmetice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Denní a noční krém od N.A.E. – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já mám nyní nové krémy a jsem zatím spokojená. Poctivě testuji, ale recenzi budu psát asi až v květnu, chci tomu dát ještě čas.

 1. Lucie

  Ahoj, značku jsem už někde zahlédla, ale sortiment nějak detailně prostudovaný nemám. Ale už kvůli parfemacím bych asi nekoupila, vůně mám ráda, ale u skincare preferuji jemné a decentní.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já mám ráda vůni i u scin care, ale musí se mi líbit. Pořád třeba vzpomínám na jedny krémy z Astridu, které byly fakt krásně voňavé.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já měla ten denní a byla jsem s ním moc spokojená 🙂 Právě ty obaly mi na tom přijdou úplně super, že do toho člověk nemusí ani tolika sahat. U toho nočního krému naprosto chápu tvoje pocity <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *