Brand box: Květinová nadílka – duben 2023

Krásný den,

na konci pracovního týdne na mě doma čekal nový Brand box, který by měl přinést novinky ze světa jídla. Všechny informace o produktech najdete na webových stránkách novinkyschuti.cz. Já jsem ho získala v rámci spolupráce za blogerskou cenu.

co box obsahuje:

 • Cocoa Rings with Marshmallows, Bonavita
 • Jojo Kaktusáci mix kyselých želé bonbónů, Jojo
 • zeleninový bujón kostky, Podravka
 • M&M´s Crispy, M&M´s
 • Mandarinka & Yuzu, Birell
 • Borůvka & brusinka, Birell
 • Předvařený hrách a předvařená čočka, Vitana
 • Mouka univerzální pšeničná, Babiččina volba

Jako první jsem vybalila kakaové kroužky s marshmallows, což jsem nikdy neviděla a nezkoušela. Bonbóny mají jahodovou příchuť a měly by být pěkně křupavé. Určitě je vyzkouším s mlékem někdy o víkendu ke snídani.

Novinka ze sekce želé bonbónů se jmenuje Kaktusáci. Jsou to ovocné bonbóny s příchutí limetky, marakuji, maliny a kiwi. Některé z nich jsou plněné ovocnou šťávou, některé ne. Všechny jsou obalené cukrem jako klasické superkyselé žížalky. Jestli vám přijde sáček poloprázdný, nějak na mě přišla chuť:-D

Hotové bujóny od Podravky jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin a hodí se do různých polévek nebo omáček. Já je doma moc nepoužívám, ale určitě se budou někdy hodit, když nebude tolik času na vaření.

Druhou sladkostí v boxu je novinka ze sekce M&M´s, a to konkrétně M&M´s Crispy. Slibují křupavý rýžový střed obalený mléčnou čokoládou a barevnou cukrovou polevou. Já mám tento typ sladkostí moc ráda, takže jsem to snědla během focení:-D

Co mě opravdu nenadchlo, jsou plechovky ovocného Birellu. Zase tu jsou a to hned tři. V letáku jsem měla avizovanou verzi Mango & citron, ale přišla mi dvakrát Mandarinka & Yuzu. Ještě tam byla Borůvka & brusinka. Všechny plechovky odnesu do práce, doma to nikdo nepije.

To, co mě také neuchvátilo, jsou luštěniny, které nenávidím už od jeslí. V boxu byl hrách a čočka. Upřímně řečeno, asi to někomu věnuji, s luštěninami doma fakt nikoho neokouzlím. Oba druhy jsou už předvařené, takže jsou rychlé na přípravu.

Posledním produktem je novinka od značky Babiččina volba. Jedná se o univerzální mouku, která se hodí na pečení, obalování a zahušťování. Má vlastností hladké a polohrubé mouky. Mouky mám docela spotřebu, peču vlastně každý týden, tak ji vyzkouším.

Navíc jsem měla v boxu ještě instantní kaši, písmenka do polévky a mentosky. K tomu tam byl ještě časopis, co nečtu.

Za mě je box takový průměrný, zase jsou tu tři plechovky, které už úplně nenávidím. Zaujaly mě sladkosti, využiji mouku, bujón a kakaová kolečka. Jak se obsah líbí vám? Máte rádi luštěniny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Brand box: Květinová nadílka – duben 2023

 1. Helena

  Hani, souhlasím, průměr, nic omračujícího.
  Luštěniny máme u nás rádi, ale nějak nechápu, v čem jsou novinkové.
  Moc zdravím, Helena

 2. Stáňa

  Hani, mám podobné dojmy. Vadilo mi označení luštěnin jako novinka – novinka není podle mne to, že produkt místo krabičky sypou do sáčku. Navíc k ním mám podobný poměr jako ty (ale manžel má naštěstí rád čočku). Birelly u nás pravidelně odpíjí syn a jeho přítelkyně, mají je docela rádi, takže ty mi zase tolik neva (i když by mne samozřejmě víc potěšilo něco, co bych ochutnala já). Možná by stačila jedna plechovka a informace, že je i víc příchutí.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   birelly jsem udala kamarádce, která si je spokojeně odnesla. Luštěniny jsem dala do potravinové sbírky.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko a já bych zrovna využila úplně všechno 😀 a měla bych z toho i radost 😀 Já Birelly moc ráda, obzvláště v létě i když některé ty nové nejsou žádná hitparáda viz. ta jejich višňová varianta. Z luštěnin jsem když už spíš čočkový typ – na polévku a nebo s párkem a vajíčkem. Kyselé bomony miluju a bujon se přiznám, že docela používám taktéž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *