Plátýnkové masky Balea – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě drogérie DM jsem si pořídila mix plátýnkových masek od značky Balea. Mám tu nějaké limitované edice a také dvě se sekce novinek. Balea mě v poslední době dost zklamala, co se týče plátýnkových masek, takže jsem se poněkud obávala výsledku.

Zklidňující pleťová textilní maska Ultra Sensitive

Tato plátýnková maska patří do kategorie Balea Med a je určená pro citlivou pleť. Je bez parfemace, parabenů a barviv. Obsahuje 5% panthenolu, díky čemuž je vhodná pro namáhanou a podrážděnou pokožku. Kromě panthenolu ve složení najdete ještě lipidy, kyselinu hyaluronovou a vitamín E. Plátýnko bylo takové průměrné a normálně napuštěné. Na pleti byla maska příjemná, ale že by dodala nějakou extra hydrataci, to rozhodně říci nemohu. Spíše jsem si s ní hezky odpočinula, ale to bylo vše.

Plátýnková maska Happy Melody

Tato plátýnková maska patří do limitované edice Happy Melody a vyznačuje se výraznou květinovou parfemací. Má roztomilý obal a ve složení najdete zelený čaj a výtažek z jasmínových květů. Maska by měla intenzivně hydratovat a projasňovat pleť a zároveň i zmírňovat pocit napětí. Maska měla užší plátýnko s docela velkými otvory na oči. Byla hodně parfemovaná, to by mohlo někomu vadit. Za mě to byl takový průměr. Dala jsem si ji večer po práci, když jsem byla unavená, takže na relaxaci byla fajn. Že bych si ale všimla ale nějakých větších účinků, to tvrdit nemohu.

Plátýnková maska Retinol

Tato plátýnková maska mě zaujala nejvíce, protože obsahuje retinol. Ve složení najdeme ještě vitamín E, kyselinu hyaluronovou a phytosqualan. Slibuje intenzivní hydrataci a hebkost pleti. Plátýnko je stejně jako u předchozích masek, takže takový průměr. Maska nebyla nijak parfemovaná, na pleti byla celkem příjemná, ale po sundání byla pleť trochu ulepená a vůbec nevypadala hezky.

Plátýnková maska Be Icy

Tato plátýnková maska patří do limitované edice a je určená pro všechny typy pleti. Plátýnko má skvělý potisk medvěda, je příjemně tenké, dobře napuštěné a ze všech masek dnešního článku nejlepší. Obsahuje výtažky z bavlny a kyselinu hyaluronovou. Maska slibuje intenzivní hydrataci svěží a zářivý vzhled. Na pleti byla maska velmi příjemná, po sundání jsem opravdu zaznamenala hydrataci a hezčí vzhled. Vůbec jsem neměla pocit, že bych se měla ještě namazat.

Musím říci, že kromě poslední masky Be Icy je to těžký průměr a ta retinolová mi vůbec nesedla. Je to škoda, dřív Balea měla skvělé limitky a udržovala se v dobré konkurence schopnosti s ostatními značkami, ale v poslední době mi přijde, že se dost zhoršila.

Vyzkoušeli jste nějakou masku z výše uvedených? Cos i myslíte o značce Balea a jejím vývoji v poslední době? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Plátýnkové masky Balea – recenze

 1. Stáňa

  Já už jsem dlouho v DMku žádnou masku z novinek nekoupila. Vzhledem k tomu, že Rossmann měl teď dvakrát docela dobré akce na masky, zásobila jsem se trochu tam. Taky si budu pamatovat, že medvěd je OK, rethinol nic moc.
  Měj se krásně

 2. Lucie

  Ahoj, Baleu mám ráda, ale co se týče pleťových masek, tak ty jsou podle mého názoru průměrné až podprůměrné, nekupuji je.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   taky jsem měla Balu vždy ráda, ale v poslední době ji totálně válcuje Isana, která má lepší limitky, zajímavější kousky a celkově mi to sedí více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *