Paletka Glitz Wiz od Sheglam

Krásný den,

v poslední době se u mě doma docela často objevuje značka Sheglam. Je to privátní značka čínského eshopu Shein. Nějaké kousky jejich dekorativky jsem si koupila sama, něco jsem dostala od kamarády Luci. Dnes se společně podíváme na paletku Glitz Wiz, kterou jsem dostala jako dárek k narozeninám.

Paletka je intenzivních teplých barvách, které jsou doplněny o několik odstínů modré a zelené. Paletka se jmenuje Bricklane, což je docela výstižná název, protože těch cihlových odstínů je zde opravdu hodně. Až tak moc, že jsou si některé barvy fakt podobné a na oku docela nerozlišitelné.

Paletka má pevný obal se třpytkami. Uvnitř není zrcátko a názvy stínů jsou jen na folii, kterou jsem zase někde ztratila. Uvnitř je celkem 28 stínů, přičemž se zde kombinují matné, třpytivé, toppery a některé jsou jen jakoby lesklé.

první řada
druhá řada

Stíny mají takovou hodně jemnou a měkkou konzistenci. Pigmentace těch teplých barev je slušná, za to ty modré a zelené jsou mnohem světlejší a jemnější, než jak vypadají v paletce. Obzvlášť u těch modrých je to hodně znát. Výdrž stínů je taková průměrná, některé barvy fungují lépe.

třetí řada
čtvrtá řada

Paletka je hezká, ale bylo by fajn, kdyby se některé podobné barvy vyměnily za jiné odstíny. Znáte značku Sheglam? Co byste mi doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Glitz Wiz od Sheglam

 1. Lucie

  Ahoj, znám, já jsem třeba hodně spokojená s tvářenkou a rozjasňovače, olej na rty taky není špatný. Paletku jsem od téhle značky ještě neměla, ale tahle vypadá docela hezky.

 2. Stáňa

  Já značku neznám a ostatně i e-shop Shein znám jen podle jména… A barvy v paletce jsou na mne převážně příliš výrazné – tohle je kousek, který jde zcela mimo mne

 3. Helena

  Hani, Shein znám, ale ignoruji ho, tohle prostě podporovat nechci…
  Paletka není nic pro mě, líčím se přece jen nenápadněji.
  Děkuji za seznámení a přeji hezký den. Helena

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já jsem na jejich kosmetiku asi ještě trochu posera. Pár kousků mám co do oblečení, ale nějak aktivně tam nenakupuju jako jiné slečny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *