Ochutnáno 40

Krásný den,

dnešní dávka ochutnaných dobrot přinese docela dost věcí z DM od jejich privátní značky Sportness. Převažují sladké produkty, ale je to spíše náhoda než nějaký záměr.

Belgické pralinky

Tyto čokoládové bonbony jsem dostala od jednoho tatínka jako omluvu za jeho předchozí chování. Byla to směsice různých druhů čokolád s různými náplněmi. Byly moc dobré, já jsem se samozřejmě podělila s ostatními. Mám pralinky ráda, nejvíce mi chutnají ty s ovocnou a karamelovou náplní.

Hermelín, Král sýrů

Jedná se o původní klasický hermelín, který se dříve vyráběl kousek od nás v Sedlčanech. Mám tu originální příchuť, která je podobná sýru brie nebo camembert. Sýr je příjemně vyzrálý, ale nesmrdí. Chutnal skvěle, určitě ho mohu doporučit.

Proteinová sušenka Celebration, Sportness

V DM mi do oka padla tato sušenka. Byla poměrně drahá, tála určitě přes třicet korun. Má na sobě sladké posypky a polevu, uvnitř je kakaová náplň. Sušenka by měla být proteinová. Byla hodně sladká, ta posypka mi fakt nechutnala. Je dost sytá, takže na nějakou svačinu jedna sušenka bohatě stačí. Také mi vadilo, že dost drobí.

Tyčinka Natural Energy, Sportness

Další tyčinka z DM mě hodně zaujala. Je to klasická müsli tyčinka s ovocem – rybíz, maliny a borůvky. Ve složení najdete i celozrnné ovesné vločky. Tyčinka byla velmi chutná, nebyla na ní žádná zbytečná poleva. Díky ovoci byla i hezky šťavnatá. Klidně bych si ji pořídila znovu, ale ta cena není nejnižší.

Ovocná tyčinka Fruit, Fit

Tuto tyčinku jsem dostala u nás v jídelně k snídani. Je to vlastně slisované ovoce s müsli. Zde je z ovoce brusinka. tyčinka je veganská, neobsahuje palmový olej a má mít vysoký obsah vlákniny. Byla celkem dobrá, i když se občas nepříjemné lepí na zuby. Mám raději jiné müsli tyčky, ale nemám problém s tím tuto sníst.

Pomerančový džus Navel, Limenita

Tento pomerančový džus jsem si koupila v Bille, byl ve slevě asi za 55 Kč. Není vyráběný z koncentrátu, obsahuje hodně dužiny. Je to skvělý džus, mám tuto značku moc ráda. Je to taková moje slabost posledních měsíců – místo klasických sladkostí si nejraději pořizuji džusy…

Proteinová tyčinka s jogurtem a vanilkou, Sportness

Další tyčinkou z DM je tato proteinová kráska, která měla příchuť vanilkového jogurtu. Dělala jsem si naději, že by mohla být dobrá jako ta malinová, ale byl to spíše takový průměr. Další si kupovat nebudu.

Medový perníček Today

Tento perníček je zase z naší školní jídelny. Byla jsem docela překvapená, myslím si, že měl být loupák:-D Perníček obsahuje medovou náplň, med jsem cítila poměrně výrazně i v samotném těstě. Přišlo mi to hodně sladké, suché a celkově mě to moc neokouzlilo.

Sušenky Biscotti, Lidl

V Lidlu jsem si v italském týdnu koupila nějaké sušenky plněné citronovou náplní. Ta byla velmi krémová a velmi sladká. Sušenky byly jinak hodně suché (i přes tu náplň). Vypadaly lákavě, ale asi nejsem správná cílovka.

Banánové müsli s čokoládou, Fitella

Toto müsli jsem sehnala za 19,90 Kč v Bille. Měli i další příchutě, o nich někdy příště. Jeden sáček je jedna porce, měla jsem ho klasicky s bílým jogurtem a byla to parádní snídaně. Müsli mělo příjemnou banánovou chuť, byly tam kousky čokolády a chia semínka.

Propadákem dnešního článku je určitě proteinová sušenka Celebration, citronové sušenky z Lidlu a medový perníček. Naopak skvělý byl džus, hermelín, ovocná tyčinka Sportness a to banánové müsli. Znáte něco z dnešního článku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

16 thoughts on “Ochutnáno 40

 1. Pete

  Občas kupuji sportovní tyčinky v DM, chutnají mi všechny příchutě. Super po cvičení jako rychlý cukr a jsou docela syté.
  Mějte se hezky

 2. Lucie

  Ahoj, kdysi jsem si kupovala tenhle Hermelín, ale pak jsem přešla na méně tučné varianty, třeba Camembert 30%tuku nebo Sedlčanský Hermelín Figura. A ty pralinky vypadají vážně lákavě:-)

 3. Stáňa

  Hani, na ty sušenky jsem v Lidlu koukala – váhala jsem mezi citronovými a čokoládovými a nakonec nekoupila žádné. Vypadá to, že jsem o nic nepřišla. Zaujalo mne to musli, to jsem nikde neviděla (pravda je, že v Bille nakupujeme jen cestou na chalupu a tam obvykle musli nesnídám, tak to regálu s nimi ani nechodím).
  hezký deh

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   ty sušenky byly sladké na mě, nevím, co bys s nimi dělala ty:-D Müsli je naopak skvělé, už jsem si koupila další a snědla. Musím se ještě pro nějaké stavit.

 4. WantbefitM

  Takových dobrot! Proteinové tyčinky z DM taky ráda zkouším. Jednu jsem měla před týdnem, vanilkovou s posypkou a teda taky si ji už znovu nekoupím 😀 Snad příště šáhnu po nějaké lepší volbě.

  WantBeFitM

 5. MonalisaBeautyEri

  Tyčinky po pravdě v DMku nějak míjím, nejčastěji si tam nyní chodím pro hroznový cukr. ☺ Citronové sušenky vypadají skvěle. Jdu zrovna snídat. Krásnou slunnou a snad i pohodovou neděli přeji. ☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *