Paletka Don´t worry, be… od Essence – recenze

Krásný den,

při jedné z posledních návštěv Rossmannu jsem ve stojanu Essence objevila malou paletku Don´t Worry be… Vůbec jsem o ní nevěděla, nikde jsem ji nezaznamenala, a to je škoda. Paletka stála asi stovku, obsahuje moc pěkné barvy.

Paletka má jednoduchý papírový obal a magnetické zavírání. Rozevírá se uprostřed, uvnitř není zrcátko a z druhé strany je popis všech stínů a jejich název. Uvnitř je celkem pět stínů se šesti barvičkami. Odstín Euphorie má dvě části – horní je matná světlá a spodní matná tmavá.

Z dalších čtyř stínů jsou tři třpytivé a metalické. Positive je středně hnědá matná, která se skvěle hodí do ohybu víčka jako přechodová barva. Ty třpytivé jsou pěkně pigmentované, dobře se do sebe ztrácejí. Mají celkem slušnou výdrž, rozhodně jsou lepší než ty stíny ze Sephory, o kterých jsem psala naposledy.

Musím říci, že jsem s paletkou spokojená a líbí se mi líčení, které jsem vytvořila. Zaregistrovali jste ji ve stojanech Essence? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Don´t worry, be… od Essence – recenze

 1. Helena

  Hani, za tu cenu vypadá moc hezky, i když nevím, zda bych použila i ten největší, to člověk zjistí skutečně až v akci… Ta čtyřka se mi ale líbí moc.
  Měj příjemný den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já ten světlý používám na celé víčko a ten tmavý do vnitřního koutku, abych ho ztmavila.

 2. Stáňa

  Hani, já po paletkách nekoukám – mám tu aktuálně tři a to je na mne až až :D. Ale musím říci, že se mi líbí. A má příjemný formát vhodný třeba na cesty.
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *