Lookfantastic box: květen 2023

Krásný den,

před víkendem mi dorazil i nový lookfantastic box, který byl tentokrát v plastové průhledné taštičce. Ta chodí každý rok, mám doma už asi tři… V boxu bylo klasicky šest kousků a rovnou vám povím, že mě obsah rozhodně nepřesvědčil o tom, že bych měla stornovat zrušení předplatného.

co box obsahuje:

 • Hydratační tonikum, Elemis
 • Brazilian Bum Bum crem, Sol de Janeiro
 • balzám na rty s SPF 30, Ultrasun
 • gumička do vlasů, Invisibobble
 • šampon a kondicionér, Maui

Jako první jsem vybalila malou lahvičku s tonikem od značky Elemis. Má to být luxusní tonikum, která má pleť zjemnit, zmenšit póry a celkově by po aplikaci měla pleť vypadat lépe. Obsahuje výtažky ze zázvoru. Má se používat ráno i večer. Tonikum určitě vyzkouším, značka Elemis je celkem fajn.

Slavný Bum bum krém jsem už měla a nijak mě neokouzlil. Většina lidí ho ale očividně miluje, takže ho schovám do nějaké soutěže nebo dárkového balíčku.

Balzámy na rty používám celkem často, tento je určený na léto, má SPF30, takže ho asi schovám na dovolenou do Řecka. Značku Ultrasun neznám, ale na balzámu se asi nedá zase tolik zkazit.

Ještě směšnější než obyčejný balzám na rty mi přijde další gumička od Invisibobble. Ne že by byly špatné, ale tohle nechcete vybalit jako plnohodnotný produkt.

Nakonec tu mám dvě miniatury od značky Maui. Jedná se o šampon a kondicionér s kokosem. Tato řada je určená pro suché vlasy a obsahuje extrakty z kokosu. Miniatury určitě využiji, se značkou nemám zušenosti, tak jsem zvědavá.

Tento box je pro mě určitě zklamání. Balzám na rty, gumička do vlasů, další Bum Bum krém… Přijde mi, že se ty věci pořád opakují. Příště by měla být v boxu tvářenka od Narsu, tak to je konečně něco lepšího. Jak se obsah líbí vám? Znáte značku Maui? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Lookfantastic box: květen 2023

 1. Helena

  Hani, já ti nějak nevím – tyhle boxy… Už předem víš, že tě víc jak polovina obsahu moc nezaujala, snad tě potěší ta druhá. Já vím, ty ráda zkoušíš a my z toho těžíme :o)
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani,
  sice neznám cenu předplatného, ale musím říci, že mi obsah boxu přijde taky dost „hubený“. Nevím, jestli se mi to zdá, ale z fotky mi vlastně většina věcí přijde jako miniatura (kromě balzámu a gumičky).
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *