Vypáleno: duben 2023

Krásný den,

duben je určitě co do počtu vypálených svíček úspěšný měsíc. Vůbec mi ale nevadí, že mi toho tolik zmizelo, jestli jste už četli poslední candle haul, víte, že jsem se opravdu důkladně zásobila. Dns tu mám nějaké osvědčené oblíbence, ale i pár novinek.

Farmland Candle

Tuto značku jsem vůbec neznala, ale mamka svíčku dostala od jedné známé. Líbila se mi etiketa s levandulí, ale za studena svíčka po levanduli vůbec nevoněla. Po zapálení to byla fakt katastrofa, svíčka neuvěřitelně špatně hořela, je to vidět, že vosk udělal děsný tunel.

Scented Candle

Od této značky jsem měla jednu velkou svíčku z řady Premium line. Je v parfemaci Blooming Jasmine, což byla moc příjemná květinová vůně. Po zapálení byla lehce cítit v celé místnosti, ale nebolela mě z ní hlava, takže jsem byla ráda. Je to taková elegantní vůně, povedla se.

Angel Wings

V posledních článcích nemůže chybět můj miláček, na kterého se mohu vždy spolehnout. Je to jemná květinová vůně čistoty, fakt paráda. Vždy mi i zvedne náladu, pokaždé se na ni těším. Vypálila jsem jednu sklenici a tři malé kalíšky.

Ginger Tonic

Tuto malou skleničku jsem taky někde dostala (nebo mamka). Měla by být od značky Svented candle a líbí se mi ten šestiboký tvar. Ginger Tonic byla už za studena docela jemná vůně a po zapálení jsem z ní nic pořádného necítila.

Avon

Konečně došlo na moji sadu Today z Avonu. Doma jsem ji měla hodně dlouho. V sadě byl difuzér a dvě malé svíčky ve sklenici. Už po otevření mi přišlo, že ani za studena moc nevoněly jako Today parfém, ale po zapálení byla fakt úplně jiná a voněla jen jemně. Znovu ji mít nemusím, bylo to drahé a nestálo to za to.

Co mě ale z Avonu naprosto dostalo, je vůně Fresh Cotton. Tu znám původně z difuzéru, ale konečně ji mají i ve svíčkách. Voní úplně famózně, je skvěle intenzivní, žádný bolehlav. Zrovna ji tu mám zapálenou a asi mi zítra dojde. Určitě si ji budu objednávat znovu, je fakt povedená.

Z dnešního článku tu jsou dva jasní vítězové – Fresh Cotton z Avonu a Angel Wings, to jsou moji favoriti za poslední roky. Mám obě vůně raději než všechny Yankee Candle. Jakou svíčku jste naposledy vypálili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Vypáleno: duben 2023

 1. Stáňa

  Hani, já zrovna ve čtvrtek dopálila velkou tříknotovou svíčku z Pepca. Doma už teď tolik nepálíme, tak u mne si čtenáři na vypálený článek ještě asi počkají.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já ani nevím, kdy jsem něco dopálila. Na stolku mi dnes chvíli hořela Village Candle co voní jako jablečný závin, ale pálím už teď tak sporadnicky, navíc nejsem moc doma.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem zrovna včera dopálila svíčku od Heart & Home, nebyla špatná, ale zase moc pokoj neprovonila. Dneska zkusím nějakou tu miniaturu od značky Sviicka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *