Paletka Aventurine od MUR – recenze

Krásný den,

i když mám doma paletek poměrně dost, nemohla jsem odolat novince od Makeup Revolution London. Jedná se o krásku z řady Forever Flawless, konkrétně o verzi Aventurine. Ta je plná zelených a zemitých barev, to je pro mě úplně ideální.

Jedná se o klasickou plechovou krásku. Oba je pevný, bytelný, dobře drží. Uvnitř je velké zrcátko a celkem 18 stínů s různou texturou a finishem. U každého stínu je i jeho název. Vše je jednoduché a praktické. Mám doma už několik těchto plechovek a jsem s nimi spokojená.

Matné odstíny na sobě mají reliéf drahokamu. Je jich celkem šest a jsou to zástupci základních barev – světlá na celé víčko (Goals), tmavá do vnějšího koutku (Harmony), střední odstíny do ohybu (Stabilise). Hodně zajímavá je trávově zelená Creativity. Osttní barvy v sobě mají shimmer nebo třpytky, odstín Wealth je spíše jako topper.

horní řada
střední řada
spodní řada

Se stíny se pracuje dobře. Jsou velmi slušně pigmentované, včetně těch matných. Moc hezky se do sebe ztrácejí a jejich výdrž je podle očekávání – cca 8 hodin bez problémů. Líbí se mi barevné složení, které dovoluje jednoduché a jemné nude líčení, i nějaké bláznivější zelené looky.

Já jsem z této paletky opravdu nadšená, hodně mě baví a oceňuji, že není pořád teplá, ale jsou zde nádherné zelené barvy. Jak se líbí tato paletka vám? Máte doma nějakou Forever Flawless? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka Aventurine od MUR – recenze

 1. Lucia

  Vlastním dve paletky Forever Flawless – Constellation a Into The Night. S obidvomi som maximálne spokojná, s bázou držia na očiach nekonečne dlho a farby sú krásne sýte. Táto tvoja vyzerá dobre, ale mne zelené a hnedé tiene vôbec nepristanú 🙁

 2. Helena

  Hani, znáš mě – stačily by mi ty teplé tóny, ale pro tebe je jako dělaná! Uznávám, že ty zelené jsou krásné!
  Měj příjemný den. Helena

 3. Lucie

  Ahoj, je moc hezká, ale zelené odstíny nejsou něco, co bych preferovala, takže pořizovat nebude. Ale mám doma jiné FF paletky, kvalita je dobrá a odstíny mi sedí mnohem víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *