Paletka Amethyst od Makeup Revolution London

Krásný den, 

v prosinci jsem si objednala na jednom eshopu několik paletek očních stínů. Jednou z nich je i tato fialová kráska, která obsahuje 20 očních stínů, které mají různé finishe a konzistence.

Už jsem několikrát psala, že jsem na lovu ideální fialové paletky a vypadá to, že jsem ji konečně našla:-) Stíny mám od prosince a spolu se zelenou sestřičkou (o té třeba příště) je používám neustále. Vynesla jsem je i na tři maturitní plesy a jsem opravdu spokojená.

Balení je pevné, bytelné, plastové. Líbí se mi třpytivý vršek, hned paletku ve sbírce poznám. Uvnitř je velké zrcátko, které zabírá celé víčko. Používám ho při líčení a jsem spokojená. Oceňuji, že uvnitř není nějaký zbytečný aplikátor, který bych stejně nepoužívala. Z druhé strany obalu najdete i označení toho, které stíny jsou vlastně slisovaný pigment (i když to byste asi sami taky poznali).

horní řada

prostřední řada

spodní řada

Složení barev je velmi dobré, vytvářím mnoho různých looků, některé jsou jemnější a některé jsou zase výraznější. Je tu dost základních barev, odstínů, které se hodí do ohybu a pak samozřejmě spoustu efektových stínů. Ty větší uprostřed jsou hodně měkké, většinou je to právě ten slisovaný pigment.

S paletkou jsem velmi spokojená a jak sami vidíte, tak v některých stínech jsou už docela díry. Je několik variant, které si můžete koupit, já mám třeba ještě zelenou. Jaká je Vaše oblíbená barva očních stínů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

4 thoughts on “Paletka Amethyst od Makeup Revolution London

 1. Stáňa

  Já se líčím málo a, pokud jde o barvy, tak asi i hrozně nudně. Stíny používám v odstínech šedé, stříbrné a občas modré … Já bych takovouto paletku ani neuměla využít 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já docela ujíždím na líčení očí, mám ráda barvy a linky. Stříbrnou a modrou nosím často, ale šedou nemůžu, protože ta mi nesluší.

 2. Pavla Kopuletá

  Na mě je hodně paletka laděna do studených odstínů. á se líčím hlavně s hnědou a béžovou. Ale podle swatchů zrovna ty hnědé odstíny vypadají moc hezky a také bych s nimi nějaké to líčení vykouzlila 🙂 paletky od MUR mám hodně ráda a většinu, co doma mám, je právě od této značky 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsme zase nešťastná z tohoto trendu těch teplých barev. Hnědou a béžovou mám ráda a stejně jako paletky od této značky, mám jich doma hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *