Deník jídla 26

Krásný den, 

dneska to bude po delší době deník jídla, který jsem nafotila během Vánoc, resp. těsně před nimi v sobotu. Byl to moc příjemný den, protože mi konečně začala dovolená a taky jsme s mamkou vyrazily do kina na nové Star Wars.

snídaně

K snídani jsem poprvé vyzkoušela moji speciálně namíchanou kaši z Mixit. Je kakaová a mám v ní spoustu ovoce. Konkrétně se jedná o rýžovku s mlékem, kde mám přidaný medový banán, lyofilizované jahody, maliny a višně. Kaši jsem si ředila s klasickým plnotučným mlékem. většinou si kupuji polotučné, sama jsem tím plnotučným byla překvapená, ale asi bylo někde v akci, a tak jsem si ho výhodně pořídila:-) Vše jsem si ozdobila banánem. S kaší jsem byla opravdu spokojená, není zbytečně přeslazená, chutná mi v ní všechno ovoce.

svačina

Dopolední svačina byla hodně malá, ale fakt sytá. V Lidlu jsem si koupila tyto marcipánové piškoty se švestkami. je to kolečko z marcipánu, na něm je ovocná náplň a vše je v čokoládě. Je to neuvěřitelně dobré, ale hodně sladké a syté, vždy mi stačí jedno kolečko na den:-)

oběd

K obědu jsem si udělala jednoduché špagety se sýrem, kečupem a párkem. U nás se jim říká špagety a la Slivice a já jsem vám na ně dávala na blog i recept:-) Jsou rychlé, snadné, syté, levné a neuvěřitelně dobré. I můj táta je má moc rád a to mu nechutnají těstoviny a nenávidí rajčata a vše z nich.

svačina

Naše kino bylo už od pěti, já jsem předtím měla ještě němčinu, na které mě mamka vyzvedla, a pak jsme spolu jely do kina. Měly jsme ještě chvíli času, a tak jsme šly do jedné kavárny vedle kina, kterou má mamka moc ráda. Já jsem si tam dala jen pití, nějakou jejich Fritz colu, která mi přišla hodně slabá. Znovu si ji už nikde nedám, nechutnala mi. Mamka měla kávu a k tomu si dala i zákusek, který se jmenuje Raffaello. Byl docela velký, jedno sousto jsem od ní ochutnala. Je hodně kokosový a nebyl špatný, ale nějak extra mě neuchvátil (ale já zase kokos moc nemiluji). Kino bylo úžasné, mně se Star Wars moc líbí:-)

večeře

K večeři jsem měla zbytky, abych je dojedla. Namazala jsem si obyčejný rohlík (moje nejoblíbenější pečivo) ramou a zbytkem paštiky Májky od Hamé. K tomu jsem si nakrájela kyselou okurku a zbytek uzeného sýru, který mi ale nesedl. Dojedl ho táta a říkal, že mu nic nebylo:-) Po večeři před spaním jsem měla ještě chuť na sladké, a tak jsem si vzala jeden bonbon.

Celkově to byl moc příjemný den, kdybych nebyla nemocná, tak by to bylo ještě lepší:-) Viděli jste už poslední díl Star Wars? A máte rádi kokosové zákusky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

4 thoughts on “Deník jídla 26

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já ví, že ty tolik na sladké nejsi a já zase snesu hodně:-) Nám bonbony chutnaly doma i v práci:-)

 1. Zuzka

  Takýto dennik jedla som kedysi na blogu tiež robila. No odvtedy už dávno nie.. Ale páči sa mi to, a možno to ešte niekedy zopakuje 🙂
  Inak kokosové zákusky mám rada, ale nie všetky. Ako ktoré..

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   určitě to zopakuj, ráda se podívám:-) Přesně, někdy mi ten kokos nevadí, ale tady ho bylo opravdu hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *