Paletka a linky od Makeup Revolution – recenze

Krásný den,

když jsem objednávala naposledy na eshopu pinkpanda.cz, dostala jsem několik jejich mystery boxů. V jednom z nich se ukrývala i paletka očních stínů ve verzi Olive a hnědé oční linky. Tyto dva kousky se k sobě skvěle hodí, takže jsem je samozřejmě musela vyzkoušet.

Paletka Olive

Tato paletka nemá žádný další speciální název a je to vlastně poměrně obyčejná paletka s devíti barvičkami. Balení je obyčejné plastové, neobsahuje zrcátko a ani aplikátor. Některé stíny jsou matné, jiné třpytivé, přičemž ty třpytivé nejsou tak extrémní, což se mi na denní líčení líbí. Stíny jsou dobře pigmentované a mají i velmi slušnou výdrž. Líčení se mi líbilo, i když je paletka dost teplá.

Hnědé oční linky

Tekuté oční linky mám moc ráda, začala jsem je používat už ve čtrnácti letech. Dneska mám většinou nějakou fixu, ale ke klasickým linkám se ráda vracím. Tyto mají aplikátor v podobě hrotu, což tedy není moje nejoblíbenější zakončení – aplikátor ze štětiček je lepší. Každopádně i s tímto se dá bez problémů nalíčit. Oceňuji, že mají hnědý odstín, který je pěně tmavý a studený. Linky fungují přesně tak, jak jsem čekala, a celkově jsem s nimi byla moc spokojená.

Přidala jsem vám na závěr i jednu fotku s líčením, které očividně neumím vyfotit:-D Každopádně oba produkty fungují, hlavně z hnědých linek jsem nadšená:-)

Máte rádi hnědé linky? Používáte spíše fixy nebo klasické tekuté linky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka a linky od Makeup Revolution – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, hnědé linky jsem ještě nezkoušela., kupuji buď černé a nebo různě barevné. Paletka nevypadá špatně, ale shánět se po ní zatím asi nebudu (mám přecpaný šuplík:-D)

 2. Stáňa

  Hani, já linky používám chvíli a začala jsem vlastně díky tomu, že byly v nějakém boxu (tuším v DMkovém). Mám právě hnědé. Moc šikovná na ně nejsem, ale už jsem si trochu zvykla.
  Barvy na paletce nejsou špatné, i když třeba tu cihlově oranžovou neím, jestli bych využila
  Hezký den

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já si teď kupovala po dlouhé době tekuté linky, protože fixy krom toho že rychle vysychají mají občas i ten neduh, že moc nechtějí psát přes stíny. Paletka vypadá moc hezky, mě v Sephoře zaujala podobná devíti stínová Huda Beauty, ale jestli má něco podobného i Revolution, tak možná nejdřív mrknu tam.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já si nyní musela koupit nové černé linky, protože ty stávající jsem špatně zavřela a vyschly mi přes noc… Do Hudy by se mi asi nechtělo investovat, to jsou šílené ceny…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *