Knižní přírůstky: září 2023

Krásný den,

v září jsem dělala několik menších nákupů na eshopech a taky mi dorazil jeden balíček ve spolupráci s Gradou. Už moc nechodím do našeho knihkupectví, protože tam není už vedoucí paní S., kterou jsem měla ráda. Objednávám proto nejvíce na Dobrovském nebo v Knižním klubu.

spolupráce s Gradou

Z Grady mi dorazily hned tři knihy. Zaujal mě román Obchůdek s knihami od Rebeccy Raisin, který se odehrává především s současné Paříži. Pořád mám snahu objevovat nové české autory, a proto jsem si vybrala i Dívku v mlze od Barbory Bernátové. Nakonec jsem si nechala jednu sexy romanci. Jedná se o knihu Jen mezi námi, což je čtvrtý díl od T. L. Swan.

Dobrovský

Na eshopu Dobrovského jsem si vybrala tři novinky od známých autorek. Jako první je zde Experiment s láskou od Christiny Lauren. Jedná se o volné pokračování Rovnice lásky. Ilsa Madden – Mills píše současné romance, kde nejčastěji vystupuje nějaký sportovec a potkává okouzlující krásku. Vypadá to, že podle stejné šablony bude napsaná Princezna a hráč. Jako poslední bych zmínila román S láskou, Chloe od Alessandry Torre. Její první knihy se mi moc líbily, ale další už asi kupovat nebudu, přijde mi to fakt plytké a divné.

Vím, že jsem si toho koupila nakonec více, ale zbytek vám asi ukážu příští měsíc. Nestihla jsem fotit průběžně, tak to nyní budu muset dát nějak dohromady… Jakou knihu jste si naposledy pořídili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Knižní přírůstky: září 2023

 1. Lucie

  Ahoj, tentokrát moc hezké novinky. nemám doma žádnou z nich, ale dnešní upršené počasí přímo vybízí k tomu si vzít knížku a pustit se do čtení.

 2. Stáňa

  Hani, já si naposledy koupila tři starší knížky na Knihobootu (jednu od A. Marsons, dvě od Březiny). Četla jsem Dívku v mlze. O Obchůdku z knihami jsem uvažovala, ale nakonec jsem se rozhodla pro Smlouvu na lásku.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   Dívku v mlze mám zatím rozečtenou, ale tento týden ji určitě dorazím. Marsonsová se ti určitě bude líbit, Březina na mě čeká doma.

 3. Helena

  Hani, Dívku v mlze jsem už viděla u Stáni i jinde, líbí se mi obálka Obchůdku s knihami…
  Naposledy jsem kupovala knihu, kterou si přál manžel – o Izraeli, nevím přesně, jak se jmenuje.
  Měj hezkou sobotu, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *