Paletka 24 Gold od Revolution Pro – recenze

Krásný den,

dneska bych ráda představila jednu z nových krásek, která přibyla do mé sbírky za poslední dva měsíce. Jedná se o paletku 24 Gold od Revolution Pro. Jedná se o odnož značky Makeup Revolution London. Kupovala jsem paletku v akci na eshopu pinkpanda.cz, ale najdete ji samozřejmě i v jiných internetových obchodech. Měla jsem ji vyhlédnutou dlouho, hodně mě lákala. Na rovinu vám řeknu, že jsem po rozbalení byla trochu zklamaná, čekala jsem trochu jiné barvy. Fotky na internetu jsou zde trochu zavádějící.

Paletka je hodně bytelná, obal je pevný a podle mě vydrží i běžné cestování. Je papírový, ale opravdu kvalitní. Design je hodně jednoduchý, jasně dává najevo, že se jedná o paletku, kde jsou hlavně zlaté stíny. Paletka byla zabalená samozřejmě ještě v papírové krabičce. Uvnitř najdete velké zrcátko, 17 stínů a jednu bázi pod oční stíny. U všech stínů je uvedený název.

Co se týče barev, všechny jsou jednoznačně teplé. Ono se ani nedá čekat něco jiného od paletky, která se jmenuje 24 Gold. Dva stíny jsou vlastně jen třpytky. Ty jsou tedy nejslabší a na oku mi nejméně držely. Ostatní stíny jsou buď s jemným třpytem nebo klasicky matné. Bázi jsem zkoušela jen jednou, přijde mi taková průměrná. Moc mě nezaujala.

vrchní řada
prostřední řada
spodní řada

Složení barev je hezké, člověk zvládne vykouzlit jemné denní líčení i něco výrazného na večer. Zklamaná jsem z odstínu Digger, který v paletce působí fialkově, ale na mém víčku je růžovo-oranžový. Se stíny se nepracuje tak lehce jako třeba s těmi z paletek Forever Flawless (nemluvě o Petra paletkách, které jsou od této značky podle mě nejlepší). Přesto jsem ji v pohodě používala. Výdrž byla vlastně docela dobrá, paradoxně mi tyto stíny sedí mnohem více než slavná Urban Decay, kde jsem hodně zklamaná.

Jak vás tato paletka zaujala? Máte rádi značku MUR? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Paletka 24 Gold od Revolution Pro – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, já to teď se stíny mám jako ruletu, UD Wild West mě totálně zklamala, samostatně ty stíny nejde použít, protože za chvíli tam prostě nejsou, navíc ta pigmentace za ty prachy???? Začala mě, ale zlobit i jedničková Petra, ono už jí mám rok a ty stíny mají být otevřené rok, ale nalijme si čistého vína od pudrového produktu každý občas čekáme i zkoušíme větší výdrž. No zřejmě bude muset už z domu, stíny dříve perfektně držely teď už se slévají, pigmetace je stále dobrá, ale už se na sobě nebudují tak dobře. Ale z Petra XOXO, co jsem si v prosinci pořídila jsem nadšená zatím. Na mě je paletka moc Gold 😀 zlatou prakticky nenosím. Ještě budu testovat Born to run, co mám taky od prosince, tak doufám, že ta se u mě chytne lépe,. nějaké teplé tóny by se mi hodily.

  Měj se fajn!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   Wild West mám doma taky a z těch paletek od UD mi přijde asi nejlepší (z těch, které jsem já vyzkoušela). Jedničková Petra mi vydržela určitě delší dobu než rok, mám ji doma, ale už ji vůbec nepoužívám. Většinu stínů jsem už i zlikvidovala. Born to Run je úplně naprd, tu asi budu prodávat, jsem s ní fakt nespokojená.

 2. Stáňa

  Hani, já jsem v paletkách totální mimoň, takže ani neznám jednotlivé značky a jejich přednosti (nedostatky). Pohledově se mi barvy docela líbí, ale pro mne by asi moc nebyly – jdou mi spíš studenější barvy.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já jsem si říkala, že tě tato paletka asi moc neosloví:-) Já mám z líčení nejraději právě stíny a celkově líčení očí, takže pro paletky mám náležitou slabost:-)

 3. Lucie

  Ahoj, mě se od pohledu paletka líbí, možná i díky těm zlatým odstínům na mě působí dost slavnostně. Nicméně na druhou stranu, určitě to zase není nic, co bych mermomocí musela mít.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to máš pravdu, působí moc hezky a slavnostně. Paletka není špatná, ale mám doma lepší a i za lepší cenu.

 4. Helena

  Hani, i z téhle paletky by mi zbyla některá okýnka netknutá…
  Ale ty si s ní určitě poradíš.
  Měj hezký večer, Helena

 5. Erika

  Krásný večer moje milá. Páni, teplá paletka, to je něco pro mne. Zrovna včera jsem byla u regálu v Douglasu se slevou kosmetiky Revolution a jen tak zahlédla Petra paletku. Určitě mám v plánu se tam vrátit, ale tato je moc, moc pěkná. Přiznej se Hani, kolik máš paletek… ☺♥.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   je to docela teplá paletka, ale líčím se s ní v pohodě. Já mám doma desítky paletek, vůbec to nemám sečtené, ale je jich hodně:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *